4η αγωνιστική

*Αήττητη η Μπραγκαντίνο στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια με αντίπαλο τη Σεαρά, μετρώντας κατά σειρά από δυο νίκες και ισοπαλίες.

*Με Goal/Goal και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 3/4 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

ΣΕΑΡΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 0-2 επί της Χενεράλ Καμπαγιέρο, για το Κόπα Σουνταμερικάνα. Πήρε προβάδισμα με το εύστοχο πέναλτι του Έρικ στο 50′, ενώ στο 69′ ο Μεσίας διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα. Ολοκλήρωσε το ματς με δέκα παίκτες, μετά και την αποβολή του Λούκας Ριμπέιρο στο 80ο λεπτό.

Από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται η Σεαρά, μετά και από εκείνη επί της Τομπένσε (0-2 εκτός), στο κύπελλο. Μεσοβδόμαδα, η ομάδα του Ντοριβάλ Τζούνιορ φιλοξενήθηκε από τη Χενεράλ Καμπαγιέρο, για το Κόπα Σουνταμερικάνα, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-2. Σε ένα παιχνίδι με ευκαιρίες και από τις δυο πλευρές, η ίδια ήταν αρκετά πιο εύστοχη στην τελική προσπάθεια, ενώ δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα από την αντίπαλό της.

Στα δυο πρώτα παιχνίδια της για το πρωτάθλημα, έχει από μια νίκη και ήττα, οπότε και ποντάρει στην αγωνιστική της άνοδο για να πανηγυρίσει ακόμη ένα τρίποντο. Εκτίει την τιμωρία του ο Λίμα, με τον Έρικ να παίρνει τη θέση του στο αρχικό σχήμα. Ξεπέρασαν τα προβλήματα που αντιμετώπιζαν οι Ρίτσαρντσον και Ζε Ρομπέρτο, λογικά θα ξεκινήσουν από τον πάγκο.

Σεαρά Στατιστικά

*Με No Goal και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 3/4 τελευταία παιχνίδια της.

*Με No Goal και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 3/5 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-0 από την Εστουδιάντες, για το Κόπα Λιμπερταδόρες. Βρέθηκε πίσω στο 54′ για να δεχθεί και δεύτερο τέρμα πέντε λεπτά αργότερα.

Την πρώτη της ήττα μετά από έξι παιχνίδια, έχοντας από τρεις νίκες και ισοπαλίες, υπέστη η Μπραγκαντίνο. Μεσοβδόμαδα, η ομάδα του Μαουρίτσιο Μπαρμπιέρι φιλοξενήθηκε από την Εστουδιάντες, στα πλαίσια του Κόπα Λιμπερταδόρες, από την οποία και ηττήθηκε 2-0. Κατώτερη των προσδοκιών η εμφάνιση της, δεν κατάφερε να γίνει απειλητική προς τα αντίπαλα καρέ, ενώ το πολύ κακό πρώτο τέταρτο στο δεύτερο ημίχρονο, ήταν αρκετό για να δεχθεί δυο τέρματα.

Παραμένει αήττητη μετά από τρία παιχνίδια στο τρέχον πρωτάθλημα, έχοντας μια νίκη και δυο ισοπαλίες, μετά και το εντός 1-1 με τη Σάο Πάολο. Θετικός στον covid-19 βρέθηκε ο φορ Λεαντρίνιο και μπήκε αυτομάτως σε καραντίνα. Εκτός μάχης είναι μεταξύ άλλων και οι τραυματίες Λουάν Καντίντο, Κάρλος Εντουάρντο, Πραξέντες και Άρτουρ.