*Η Ουάσινγκτον κράτησε το μηδέν στα 3/4 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

*Over 2,5 στα 3/4 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

➡️ Δείτε το κουπόνι παμε στοιχημα με όλα τα σημερινά ματς

ΣΑΡΛΟΤ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε εκτός έδρας (3-2) της Ατλάντα. Ο Αλμάδα έκανε το 1-0 στο 35′, απάντησαν οι φιλοξενούμενοι με Γουίλιαμς (40′ πεν.) και Αμπαντά (56′, 68′). Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Σαντέ Σίλβα στο 76′.

Νίκη μετά από τρεις αγωνιστικές (0-2-1) για το Σάρλοτ! Αν και βρέθηκε να κυνηγά το σκορ λίγο μετά τη συμπλήρωση του ημίωρου εκμεταλλεύτηκε σε απόλυτο βαθμό την ευστοχία της, σκοράροντας τρεις φορές σε τέσσερις συνολικά on target ευκαιρίες. Φτάνοντας τους 25 βαθμούς καταλαμβάνει την 5η θέση της Ανατολικής Περιφέρειας και βρίσκεται στο +6 από τη σημερινή αντίπαλό του.

Παραμένει αήττητο σε τέσσερις εντός έδρας αγωνιστικές (2-2-0), διάστημα στο οποίο κράτησε ανέπαφη την εστία του. Την τελευταία φορά που υποδέχτηκε την Ουάσινγκτον αναδείχθηκε ισόπαλο χωρίς γκολ.

ΣΑΡΛΟΤ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Over 3,5 στα δύο τελευταία παιχνίδια του.

*Κράτησε το μηδέν στα 5/7 τελευταία παιχνίδια του.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ

Προηγούμενο ματς: Αναδείχθηκε ισόπαλη (2-2 εντός) με το Τορόντο. Οι φιλοξενούμενοι έκαναν το 2-0 με Ετιέν (2′) και Μπερναρντέσκι (33′), προτού απαντήσουν οι Κου-Ντιπιέτρο (79′) και Κλιχ (90+5′ πεν.). Με εννέα ολοκλήρωσε η Τορόντο λόγω αποβολών των Μπερναρντέσκι (87′) και Γκομίς (90+3′).

Βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0 από το Τορόντο λίγο μετά τη συμπλήρωση του ημίωρου. Μείωσε στο 79′ κι εκμεταλλεύτηκε τις δύο κόκκινες κάρτες που αντίκρισαν στη συνέχεια οι φιλοξενούμενοι, ισοφαρίζοντας από την άσπρη βούλα στην εκπνοή των καθυστερήσεων.

Η Ουάσινγκτον κυριάρχησε στο δεύτερο ημίχρονο αναγκάζοντας συνολικά σε έξι αποκρούσεις τον αντίπαλο πορτιέρο (σ.σ. αποσόβησε 0.61 γκολ). Διατηρείται δίχως νίκη σε πέντε αγωνιστικές (0-2-3), πανηγύρισε την τελευταία επί της Ατλάντα (3-2 εκτός) πριν ένα μήνα. Σε δύο επισκέψεις στο Σάρλτο έχει απολογισμό 0-1-1 (διαφορά γκολ 0-3).