29η αγωνιστική

*Με over2.5+g/g ολοκληρώθηκαν οι τελευταίες 5 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΣΑΠΟΡΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 2-1 επί της Σερέζο Οσάκα, την περασμένη αγωνιστική. Κατώτερη των προσδοκιών στο 1ο ημίχρονο, απειλήθηκε, αλλά κατάφερε να κρατήσει προσωρινά το μηδέν στην άμυνα. Οι δύο ομάδες έκαναν μαζικές αλλαγές στο β’ μέρος, ανέβασαν κατακόρυφα το ρυθμό τους, με τη Σερέζο να ανοίγει το σκορ στο 78′, με πανέμορφο μακρινό πλασέ του Νακαχάρα. Οι γηπεδούχοι έβγαλαν αντίδραση, πίεσαν για ένα γκολ και το βρήκαν στο 86ο λεπτό, ολοκληρώνοντας την ανατροπή στο 90+4′, με τον Αόκι να διαμορφώνει το τελικό 2-1.

Πρώτη νίκη μετά από δύο συνεχόμενες ήττες για τη Σαπόρο στο πρωτάθλημα. Βρίσκεται στη 12η θέση της βαθμολογίας, στο +3 από την επικίνδυνη ζώνη, με δύο παιχνίδια λιγότερα από τη 16η Φουκουόκα. Μετράει μόλις 1 νίκη στα τελευταία 5 εντός έδρας παιχνίδια της, έχοντας δεχτεί τουλάχιστον 2 γκολ στα τρία από αυτά τα πέντε παιχνίδια.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Σαπόρο Στατιστικά

*Over2.5+g/g στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

*3 συνεχόμενα 2-3 γκολ εντός έδρας.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΤΖΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με 2-2 απέναντι στην Κασίβα, την περασμένη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, η Κασίβα εκμεταλλεύτηκε στο έπακρον τις ευκαιρίες της στο 1ο ημίχρονο και πήρε προβάδισμα δύο τερμάτων στο 45+2′. Η Τζούμπιλο έβγαλε αντίδραση στο β’ μέρος, πίεσε και κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση μέσα σε πέντε λεπτά, με το τελικό 2-2 να διαμορφώνεται στο 77ο λεπτό της αναμέτρησης, με τους φιλοξενούμενους να μην απειλούν καθόλου στο δεύτερο σαρανταπεντάλεπτο.

Τέταρτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για την Τζούμπιλο Ιβάτα. Βρίσκεται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας, στο -6 από την απευθείας σωτηρία, με δύο παιχνίδια λιγότερα από την 15η Γκάμπα Οσάκα. Μετράει 8 ήττες και μόλις 1 νίκη σε 13 εκτός έδρας παιχνίδια πρωταθλήματος, έχοντας αποτύχει να βρει το δρόμο προς τα δίχτυα στα τελευταία 4.

Εκτός παραμένουν οι Τακάνο και Γιαμάντα.