*7η αγωνιστική του Απερτούρα.

*Under 2.5 τα 5/6 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 1-0 επί της Άτλας, για το πρωτάθλημα. Το τέρμα που σημείωσε ο Μπρουνέτα με τη συμπλήρωση μιας ώρας, διαμόρφωσε και το τελικό αποτέλεσμα.

Τέλος στο αρνητικό σερί των τριών αγώνων κατάφερε να βάλει η Σάντος Λαγκούνα, στο οποίο και μετρούσε μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Εντουάρντο Φερνάντες υποδέχθηκε την Άτλας, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Μπορεί να μην ήταν καλύτερη από την αντίπαλό της, ωστόσο εκμεταλλεύτηκε την αστοχία αυτής και κόντρα στη ροή σημείωσε το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης, που της χάρισε και το θετικό αποτέλεσμα. Αυτή ήταν και η δεύτερη νίκη της σε πέντε παιχνίδια, έχοντας προηγηθεί εκείνη της πρεμιέρας κόντρα στη Μοντερέι (4-3 εντός). Αήττητη στα εννέα τελευταία εντός της (6-3-0).

Σάντος Λαγκούνα Στατιστικά

*Under 2.5 τα 3/4 τελευταία παιχνίδια της.

*Goal/Goal τα 5/6 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 1-0 επί της Νεκάξα, για το πρωτάθλημα. Ο Μοράλες σημείωσε το μοναδικό τέρμα στο 38ο λεπτό.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα όμως και για την Κρουζ Αζούλ, μετά από τέσσερα παιχνίδια, στα οποία και μετρούσε από δυο ισοπαλίες και ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντιέγκο Αγκίρε υποδέχθηκε τη Νεκάξα, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Ανώτερη στο πρώτο ημίχρονο κατάφερε να μετατρέψει σε γκολ μια από τις προσπάθειες της, ωστόσο στο δεύτερο μέρος έγινε πιο παθητικό και παρά την πίεση που δέχθηκε, απέφυγε τα χειρότερα. Κάπως έτσι έφτασε και τους οκτώ βαθμούς σε έξι παιχνίδια, ούσα στο +1 από την αποψινή της αντίπαλο.