*11η αγωνιστική του Απερτούρα.

*No Goal και Under 2.5 τα 3/4 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 0-2 επί της Τιχουάνα, για το πρωτάθλημα. Τα τέρματα της σημείωσαν οι Μπρουνέτα (56′) και Κορέα (78′), με τους γηπεδούχους να παίζουν με δέκα παίκτες από το 65ο λεπτό.

Από την τρίτη διαδοχική της νίκη προέρχεται η Σάντος Λαγκούνα, μετά και από εκείνες επί των Λεόν (2-1 εντός) και Πούμας (1-5 εκτός). Μεσοβδόμαδα η ομάδα του Εντουάρντο Φερνάντες φιλοξενήθηκε από την Τιχουάνα, από την έδρα της οποίας έφυγε με το διπλό, μετά και το τελικό 0-2. Έδειξε δυο διαφορετικά πρόσωπα, καθώς στο πρώτο ημίχρονο ακόμη ψαχνόταν αρκετά. Στο δεύτερο όμως μπήκε πιο αποφασισμένη και “καθάρισε” το ματς, αγωνιζόμενη και με παίκτη περισσότερο, παρότι στάθηκε τυχερή σε ορισμένες φάσεις. Πέμπτη νίκη στα έξι τελευταία παιχνίδια της, βρίσκεται πλέον μια ανάσα από την τετράδα (-2). Παρέμεινε αήττητη στα έντεκα πιο πρόσφατα εντός της (8-3-0). Γνώριμες οι απουσίες των Ντόρια και Πρεσιάδο, εκτίει τιμωρία ο Γκοριαράν που συμπλήρωσε κάρτες.

Σάντος Λαγκούνα Στατιστικά

*No Goal τα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

*Goal/Goal τα 4/6 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 1-0 επί της Τολούκα, για το πρωτάθλημα. Το τέρμα του Μουρίγιο στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, διαμόρφωσε και το τελικό αποτέλεσμα.

Συνέχεια στις επιτυχίες κατάφερε να δώσει η Ατλέτικο Σαν Λουίς. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αντρέ Ζαρντίν υποδέχθηκε την Τολούκα, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Στάθηκε αρκετά τυχερή και απέφυγε τον κίνδυνο σε αρκετές περιπτώσεις, χάρη στην αστοχία της αντιπάλου της, για να βρει εν τέλει η ίδια δίχτυα στο φινάλε του ημιχρόνου, σε μια φάση διαρκείας. Υπερασπίστηκε το υπέρ της σκορ στην πορεία και δεν πήρε ρίσκα. Δεύτερη διαδοχική νίκη, μετά και από εκείνη επί της Πούμας (3-2 εντός), τρίτη συνολικά στο Απερτούρα. Έφτασε έτσι τους 14 βαθμούς και βρίσκεται εντός της ζώνης των πλέι οφ. Έμεινε αλώβητη στις πέντε πιο πρόσφατες εξόδους της, στις οποίες και είχε κατά σειρά μια νίκη και τέσσερις ισοπαλίες Τραυματίστηκαν στο προηγούμενο και θα απουσιάσουν απόψε οι Ροντρίγκο Ντουράδο και Σαμπίν Μερίνο.