* Δεν ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ

* Goal/Goal & Over 2.5 τα 3/4 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια

* Στο πρωτάθλημα (28/05): Σαν. Μόρνινγκ – Κομπρελόα 0-1

ΣΑΝΤΙΑΓΟ ΜΟΡΝΙΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα (1-2) από την Ντεπόρτες Τεμούκο. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 27’, ο Πίνο ισοφάρισε με πέναλτι στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου και το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε από το 53’.

Σε κακή κατάσταση η ομάδα της πρωτεύουσας, παραμένει προβληματική και στο β’ γύρο του πρωταθλήματος, όπου τρέχει ρεκόρ 1-1-5, με αποτέλεσμα να βρίσκεται μόλις στο +4 από την τελευταία θέση που οδηγεί στον υποβιβασμό.

Στη φάση των “32” έκανε την έκπληξη και πέταξε εκτός θεσμού τη Λα Καλέρα της Primera Division, παρά την εντός έδρας ήττα (1-2) στο πρώτο παιχνίδι. Κέρδισε 0-1 στην ρεβάνς και στη διαδικασία των πέναλτι οι παίκτες της ήταν πιο ψύχραιμοι.

ΣΑΝΤΙΑΓΟ ΜΟΡΝΙΝΓΚ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* Over 2.5 τα 3/5 τελευταία παιχνίδια της

* Goal/Goal τα 4/5 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΚΟΜΠΡΕΛΟΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία (1-1) με την Πουέρτο Μοντ. Η Κομπρελόα προηγήθηκαν στο 72’ με τον Σότο και οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στο 90+8’!

Σε τροχιά ανόδου η ιστορική Κομπρελόα, η οποία έχει 8 πρωταθλήματα στο παλμαρέ της, θέλει να επιστρέψει εκεί που ανήκει, στη μεγάλη κατηγορία της Χιλής. Αήττητη στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, με δύο εντός έδρας νίκες στο 1-0 και ισάριθμες ισοπαλίες (1-1) εκτός έδρας.

Την Παρασκευή ισοφαρίστηκε στις καθυστερήσεις των καθυστερήσεων, ενώ στο προηγούμενο ταξίδι της στην έδρα της Σάντα Κρους άντεξε με παίκτη λιγότερο σχεδόν σε όλο το δεύτερο ημίχρονο.

Παρόμοιο, με την σημερινή της αντίπαλο, το σενάριο πρόκρισης στη φάση των “32”. Έχασε εντός έδρας στο πρώτο παιχνίδι 0-1 από την Παλεστίνο (5η στην Primera), αλλά απάντησε με το ίδιο σκορ στην ρεβάνς και επικράτησε στη “ρώσικη ρουλέτα”.