* 26η Αγωνιστική

* Goal/Goal & Over 2.5 τα 4/5 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια, ανεξαρτήτως έδρας

ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η κατακόρυφη ανάκαμψη των Γουόντερερς διακόπηκε την περασμένη αγωνιστική στην έδρα της Ο’Χίγκινς (1-0). Απέτυχε να σκοράρει για πρώτη φορά μετά από 7 παιχνίδια και σταμάτησε το αήττητο σερί πέντε αγώνων που είχε χτίσει η ουραγός από την πρωτεύουσα.

Έμοιαζε καταδικασμένη σε υποβιβασμό πριν ένα μήνα και εξακολουθεί να έχει βουνό μπροστά της για να τον αποφύγει, αλλά με τους 13 πόντους που μάζεψε στα πέντε παιχνίδια που είχαν προηγηθεί μπορεί να ελπίζει. Είναι ακόμη στην τελευταία θέση, αλλά ξεκίνησε την αγωνιστική στο -8 από τα playout.

Τελευταίο εντός έδρας δείγμα της το 2-1 επί της 6ης Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε!

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα (1-0) από την Ο’Χίγκινς. Κυριαρχικοί οι γηπεδούχοι στο πρώτο ημίχρονο, το εξαργύρωσαν με γκολ στο 42’. Αντέδρασαν στο δεύτερο μέρος οι Γουόντερερς, πήραν κατοχή, αλλά δεν κατάφεραν να ισοφαρίσουν, παρότι έπαιξαν με παίκτη παραπάνω στο τελευταίο δεκάλεπτο.

ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* Goal/Goal τα 4/5 τελευταία παιχνίδια της, ανεξαρτήτως έδρας (Δες το στην Interwetten)

* Over 2.5 τα 6 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΕΒΕΡΤΟΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Σε καλή κατάσταση τον τελευταίο ενάμιση μήνα η Έβερτον, σε επτά παιχνίδια έχει υποστεί μόλις μία ήττα (3-3-1) και αυτή στην έδρα της πρωτοπόρου Κόλο Κόλο (2-0).

Πιο πρόσφατα επικράτησε της Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε 1-0 εντός έδρας ενώ είχε προηγηθεί το διπλό στη Λα Σερένα (0-2). Δεν έχει παραβιαστεί η εστία της στα 4/5 τελευταία παιχνίδια και ανέβηκε στην 7η θέση που οδηγεί στο επόμενο Κόπα Σουνταμερικάνα.

Πολύ “σφιχτά” ειδικά τα εκτός έδρας παιχνίδια της (4-3-4), σε 11 αναμετρήσεις έχει συντελεστή τερμάτων 9-9!

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη (1-0) επί της Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε. Εκμεταλλεύτηκε την αποβολή των αντιπάλων από το 4ο κιόλας λεπτό, ο Μπράβο πέτυχε το γκολ της νίκης στο 52’.