24η αγωνιστική

*Η Ουλσάν είναι αήττητη στα τελευταία 10 παιχνίδια της με αντίπαλο τη Σανγκμού (8-2-0).

ΣΑΝΓΚΖΟΥ ΣΑΝΓΚΜΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 1-2 από τη Σεούλ, την περασμένη αγωνιστική. Παθητικός ο ρόλος της στο 1ο ημίχρονο, δέχτηκε ασφυκτική πίεση, αλλά κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο 34′, κόντρα στη ροή του παιχνιδιού. Ισορροπημένο το β’ μέρος, με τη Σεούλ να ισοφαρίζει σε 1-1 στο 60′. Οι γηπεδούχοι έμοιαζαν χαμένοι στο γήπεδο και μοιραία είδαν τη Σεούλ να κάνει το 1-2 στο 67′. Είχαν ευκαιρίες για την ισοφάριση, αλλά τις σπατάλησαν, με το 1-2 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Επιστροφή στις ήττες για τη Σανγκμού μετά την εκτός έδρας νίκη με 1-4 επί της Σεονγκνάμ. Βρίσκεται στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας, στο +8 από την τελευταία Σεονγκνάμ. Μετράει 4 ήττες στα τελευταία 5 εντός έδρας παιχνίδια της, έχοντας αποτύχει να σκοράρει στις δύο από αυτές.

Τραυματίες οι Χιεόν-Τσεόλ Τζεόνγκ και Εόν-Χακ Τζι.

Σανγκζού Σανγκμού Στατιστικά

*Under1.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

*Over2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
ΟΥΛΣΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Συνέτριψε εντός έδρας την Νταεγκού με το ευρύ 4-0, την περασμένη αγωνιστική. Κυριάρχησε καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, παίρνοντας δίκαια προβάδισμα δύο τερμάτων στο 1ο ημίχρονο. Η Νταεγκού προσπάθησε να ξαναμπεί στο παιχνίδι στο β’ μέρος, αλλά μάταια, με τους γηπεδούχους να κάνουν ό,τι θέλουν στον αγωνιστικό χώρο και να διαμορφώνουν το τελικό 4-0 στο 51′ και το 90+3′.

Έβδομο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για την Ουλσάν (4-3-0). Βρίσκεται στην 1η θέση της βαθμολογίας, στο +6 από τη 2η Γέονμπουκ, με παιχνίδι λιγότερο. Χωρίς νίκη στα τελευταία 3 εκτός έδρας παιχνίδια της, ενώ με 2-3 γκολ ολοκληρώθηκαν τα τελευταία 7 παιχνίδια μακριά από το γήπεδο της.

Τραυματίες οι Τζονγκ-Εούν Λιμ και Κι-Χι Κιμ.