29η αγωνιστική

*Η Γέονμπουκ μετράει 3 νίκες στα τελευταία 5 παιχνίδια της στην έδρα της Σανγκμού.

ΣΑΝΓΚΖΟΥ ΣΑΝΓΚΜΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 0-0 απέναντι στην Νταεγκού, την περασμένη αγωνιστική. Πολύ καλύτερη των γηπεδούχων στο 1ο ημίχρονο, αλλά δεν κατάφερε να διασπάσει την άμυνα του, όντας φλύαρη στην τελική προσπάθεια. Παθητικός ο ρόλος της στο β’ μέρος, δέχτηκε πολλές φάσεις, αλλά στάθηκε τυχερή και δεν το πλήρωσε, χάρη στην αστοχία των γηπεδούχων. Έτσι, το 0-0 έμεινε μοιραία μέχρι τέλους.

Τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για τη Σανγκμού στο πρωτάθλημα(0-1-2). Βρίσκεται στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας, στο +6 από την τελευταία Σεονγκνάμ. Εντός έδρας μετράει 4 συνεχόμενες ήττες, με τις τελευταίες δύο να έρχονται με το ίδιο σκορ (1-2).

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Σανγκζού Σανγκμού Στατιστικά

*Over2.5+g/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

*N/g στα 3/5 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με 2-2 απέναντι στην Ποχάνγκ, την περασμένη αγωνιστική. Παθητικός ο ρόλος της στην πρώτη ώρα παιχνιδιού, έμεινε πίσω στο σκορ με 0-2 μέσα σε ένα πεντάλεπτο (47′, 50′), με την ίδια να αντιδρά, μειώνοντας άμεσα σε 1-2 (55′). Πίεσε στο τελευταίο μισάωρο, ήταν καλύτερα στα σημεία και βρήκε το γκολ της ισοφάρισης στο 86ο λεπτό της αναμέτρησης, με τον Πάικ να διαμορφώνει το τελικό 2-2.

Χωρίς νίκη στα τελευταία πέντε παιχνίδια της (0-4-1), σε πρωτάθλημα και Τσάμπιονς Λιγκ. Βρίσκεται στη 2η θέση της βαθμολογίας, στο -9 από την πρωτοπόρο Ουλσάν. Μετράει μόλις 1 νίκη στα τελευταία 5 εκτός έδρας παιχνίδια της, με τα τέσσερις από αυτά να ολοκληρώνονται με g/g.

Χωρίς απουσίες ταξίδεψε για τη σημερινή αναμέτρηση.