Εξ αναβολής αναμέτρηση για τη 18η αγωνιστική

*Σε ουδέτερη τοποθεσία, στην πόλη Νταλιάν.

*Οι δύο ομάδες έρχονται αντιμέτωπες για πρώτη φορά στην ιστορία τους.

ΣΑΝΓΚΑΙ SIPG ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε της Γκουανγκτσού Σίτι με 2-0, την περασμένη αγωνιστική. Απόλυτη κυρίαρχος του 1ου ημιχρόνου, με τους φιλοξενούμενους να μην έχουν ούτε μία τελική και τη Σανγκάη να παίρνει δίκαια προβάδισμα δύο τερμάτων στο 42′. Ισορροπημένο το β’ μέρος, με τους γηπεδούχους να ελέγχουν το ρυθμό του παιχνιδιού και να κρατάνε άνετα το 2-0 μέχρι τέλους.

Έβδομο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για τη Σανγκάη (4-3-0). Βρίσκεται στην 4η θέση της βαθμολογίας, στο -2 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα και την 3η Σένχουα. Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 13 από τις 17 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Εκτός παραμένει ο Ζανγκ Λινπένγκ.

Σανγκάι SIPG Στατιστικά

*Under2.5 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

*Ν/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΤΣΕΝΓΚΝΤΟΥ ΡΟΝΓΚΤΣΕΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία χωρίς τέρματα απέναντι στη Χενάν, την περασμένη αγωνιστική. Μετά από ένα ισορροπημένο 1ο ημίχρονο, χωρίς ιδιαίτερες φάσεις, ήταν ανώτερη στο β’ μέρος, παίρνοντας τον έλεγχο του παιχνιδιού. Δημιούργησε ευκαιρίες, αλλά ήταν φλύαρη στην τελική προσπάθεια, με το 0-0 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για τη Ρονγκτσένγκ (2-1-0), ενώ μετράει μόλις 1 ήττα στα τελευταία 15 παιχνίδια της. Βρίσκεται στην 8η θέση της βαθμολογίας, στο -5 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα και την 3η Σανγκάη Σένχουα. Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 10 από τις 17 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.