21η αγωνιστική

*Κεκλεισμένων των θυρών.

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι τελευταίες 4 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΣΑΝΓΚΑΙ SIPG ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 3-0 επί της Τσενγκνοτύ Ρονγκτσένγκ, την περασμένη αγωνιστική. Ανώτερη των φιλοξενούμενων σε όλο το 1ο μέρος, προηγήθηκε δίκαια με 2-0 στο 40′. Κατάφερε το 3-0 νωρίς στο β’ μέρος, με το υπόλοιπο παιχνίδι να αποκτά διαδικαστικό χαρακτήρα. Οι φιλοξενούμενοι δεν απείλησαν ιδιαίτερα στη συνέχεια, με το 3-0 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Όγδοο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για τη Σανγκάη SIPG(5-3-0). Βρίσκεται στην 4η θέση της βαθμολογίας, στο -5 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα, με παιχνίδι λιγότερο από την 3η Σανγκάη Σένχουα. Είναι η ομάδα με τα περισσότερα under2.5 γκολ στο πρωτάθλημα, μετρώντας 13 στις 18 αναμετρήσεις της έως τώρα.

Εκτός ο Ζανγκ Λινπένγκ. Αμφίβολος ο Εντιαγέ.

Σανγκάι SIPG Στατιστικά

*3 συνεχόμενα 2-3 γκολ.

*N/g στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 2-2 απέναντι στην Νταλιάν, την περασμένη αγωνιστική. Έμεινε πίσω στο σκορ με το καλημέρα του παιχνιδιού (1-0 στο 7′), σε ένα 1ο ημίχρονο όπου είχε το πάνω χέρι στη συνέχεια, ισοφαρίζοντας δίκαια με τον Ζενγκ στο 25′, με τον ίδιο παίκτη να αστοχεί σε πέναλτι δέκα λεπτά αργότερα. Ισορροπημένο το β’ μέρος, με την Γκουοάν να φτάνει στην ανατροπή στο 81′ και την Νταλιάν να απαντάει άμεσα, διαμορφώνοντας το τελικό 2-2 δύο λεπτά αργότερα!

Τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για την Γκουοάν (1-2-0). Βρίσκεται στην 9η θέση της βαθμολογίας, στο -12 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα, με παιχνίδι λιγότερο από την 3η Σανγκάη Σένχουα. Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 12 από τις 16 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.