21η αγωνιστική

*Σε ουδέτερη τοποθεσία, στην πόλη Νταλιάν.

*Με n/g οι τελευταίες 4 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΣΑΝΓΚΑΙ ΣΕΝΧΟΥΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 1-2 επί της Νταλιάν, την περασμένη αγωνιστική. Καμία τους δεν κατάφερε κάτι σε ένα κακό ποιοτικά 1ο ημίχρονο, με τις δύο ομάδες να ανεβάζουν το ρυθμό τους στο β’ μέρος και την Νταλιάν να ανοίγει το σκορ στο 59ο λεπτό. Η Σανγκάη πήρε τον έλεγχο στο υπόλοιπο παιχνίδι και στο τελευταίο τέταρτο αυτού πίεσε ασφυκτικά, φτάνοντας στην ανατροπή μέσα σε τρία λεπτά (1-1 στο 88′, 1-2 στο 90+1′), με δύο γκολ του Τζιανρόνγκ Ζου.

Έκτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για τη Σένχουα (3-3-0). Βρίσκεται στην προνομιούχο 3η θέση της βαθμολογίας, στο +2 από τη Σανγκάη SIPG και στο +5 από τη σημερινή της αντίπαλο. Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 12 από τις 18 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Εκτός οι Γιουνκιού Λι, Ζενγκ Τσενγκ, Τσιανρόνγκ Ζου, Ξι Γου, Μπι Τζινχάο και Τσεντζιέ Ζου.

Σανγκάι Σένχουα Στατιστικά

*2-3 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

*G/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΧΕΝΑΝ ΣΟΝΓΚΣΑΝ ΛΟΝΓΚΜΕΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία χωρίς τέρματα απέναντι στην Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ, την περασμένη αγωνιστική. Παθητικός ο ρόλος της στη μεγαλύτερη διάρκεια του παιχνιδιού, δεν κατάφερε να επιβάλει το ρυθμό της, με τους γηπεδούχους να έχουν πληθώρα ευκαιριών στα καρέ της. Ωστόσο, κατάφερε να κρατήσει το μηδέν μέχρι τέλους και χωρίς η ίδια να έχει κάποια μεγάλη ευκαιρία, το 0-0 έμεινε μοιραία μέχρι τέλους.

Τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για τη Χενάν (0-1-2). Έπεσε στην 5η θέση της βαθμολογίας, στο -5 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα και την σημερινή της αντίπαλο. Έχει δεχτεί γκολ στα 12 από τα 18 παιχνίδια της έως τώρα στο πρωτάθλημα, με τα 11 από αυτά τα 18 να ολοκληρώνονται με over2.5 γκολ.