*7η αγωνιστική

*3/4 αγώνες τους στο παρελθόν σε αυτό το γήπεδο έχουν λήξει με 2-3 γκολ.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΣΑΛΦΟΡΝΤ

Προηγούμενο ματς: Η Σάλφορντ έχασε 3-0 εκτός έδρας από την Μπόλτον, με το πρώτο γκολ να το δέχεται μόλις στο πρώτο λεπτό από τον Κάρλος Γκόμεζ. Ο Ρικάρντο στο 12’ και ο Μόρλεϊ στο 53ο λεπτό διαμόρφωσαν το τελικό αποτέλεσμα.

Η Σάλφορντ ηττήθηκε με 3-0 εκτός έδρας από την Μπόλτον, ομάδα μεγαλύτερης κατηγορίας, για το Λιγκ Τρόφι. Αυτή ήταν η δεύτερη συνεχόμενη ήττα της, πάλι χωρίς να σκοράρει, τρίτη στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια που δεν έχει κερδίσει.

Αξίζει να σημειωθεί πώς μέχρι στιγμής έχει πάρει μόλις δύο νίκες στη σεζόν, αμφότερες μακριά από το γήπεδο της, αφού σε αυτό έχει δύο ισοπαλίες και μία ήττα.

Ένα ξεκίνημα στη σεζόν που δεν μπορεί να θεωρηθεί θετικό, για μία ομάδα που έχει σαν στόχο την άνοδο.

Σάλφορντ Στατιστικά

*3/3 G/G εντός έδρας

*3/3 αγώνες με 2-3 γκολ εντός έδρας.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΓΟΥΟΛΣΟΛ

Προηγούμενο ματς: Η Γουόλσολ κέρδισε 1-0 εντός έδρας την Κόλτσεστερ, με ένα γκολ του Χάτσινσον στο 65ο λεπτό, εξαργυρώνοντας την υπεροχή της ως εκείνο το σημείο. Αλλά ως το τέλος χρειάστηκαν δύο -τρεις σωτήριες επεμβάσεις για να μην δεχθεί την ισοφάριση.

Η Γουόλσολ επικράτησε με 1-0 εντός έδρας της Κόλτσεστερ, με αρκετό άγχος, ειδικά προς τα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης. Αυτή ήταν η πρώτη της νίκη έπειτα από τέσσερις αγώνες που δεν τα είχε καταφέρει, έχοντας δύο ήττες και δύο ισοπαλίες.

Ειδικά μακριά από την έδρα της, όχι απλά δεν έχει νίκη, έφερε ισοπαλία στο τελευταίο παιχνίδι της, έπειτα από τρεις σερί ήττες. Ούτε το δικό της ξεκίνημα μπορεί να θεωρηθεί καλό στη σεζόν.