3η αγωνιστική

*Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι τελευταίες 4 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

*Χωρίς χρήση VAR.

ΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 0-2 επί της Έλβεσμπεργκ, στο μεταξύ τους ντέρμπι για την περασμένη αγωνιστική. Μετά από ένα μέτριο ποιοτικά 1ο ημίχρονο, πήρε τον έλεγχο του παιχνιδιού στο β’ μέρος και άνοιξε το σκορ στο 51′. Κάθε ευκαιρία της έβρισκε στόχο, με το δείκτη του σκορ να αδικεί την εμφάνιση της. Το τελικό 0-2 διαμορφώθηκε στο 83ο λεπτό της αναμέτρησης, με την ίδια να μην απειλείται ιδιαίτερα.

Δεύτερη νίκη για τη Σααρμπρίκεν σε ισάριθμες αγωνιστικές, αμφότερες έχουν συνδυαστεί με under2.5+n/g. Διαφορετική η εικόνα της σε σχέση με πέρσι, δε βγάζει αφέλεια στο παιχνίδι της, όντας πιο προσεκτική στα μετόπισθεν και με την επίθεση της, ωστόσο, να δουλεύει σε πολύ γρήγορο τέμπο.

Σοβαρός αποδεικνύεται ο τραυματισμός του Μπέντερ, ενώ εκτός είναι και οι Μπιάντα, Φραντζ και Σχου.

Σααρμπρίκεν Στατιστικά

*Under2.5+n/g στα 2 επίσημα παιχνίδια της ως τώρα στη σεζόν.

Παίξε Νόμιμα στην Betsson (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ Β ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Βαριά εντός έδρας ήττα με 0-4 από την Ίνγκολσταντ, την περασμένη αγωνιστική. Δεν μπήκε ποτέ στο κλίμα του αγώνα, με τους φιλοξενούμενους να είναι απολύτως αποτελεσματικοί και να παίρνουν προβάδισμα δύο τερμάτων στο 45′. Νωθρό το ξεκίνημα της Ντόρτμουντ και στο β’ μέρος, με το δείκτη του σκορ να δείχνει ήδη 0-4 στο 66′. Δημιούργησε κάποιες ευκαιρίες για το γκολ της τιμής, με τους φιλοξενούμενους ήδη χαλαρωμένους, αλλά ούτε έτσι κατάφερε να σκοράρει, με το 0-4 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Αγνοεί τη νίκη στις πρώτες δύο αγωνιστικές της 3.Liga (0-1-1). Για ένα ακόμη παιχνίδι δέχτηκε πολλές φάσεις εντός περιοχής, κάτι το οποίο ο κόουτς Προύζερ θα πρέπει να δουλέψει, αν δε θέλει να κολλήσει η ομάδα του από πολύ νωρίς στη ζώνη του υποβιβασμού.

Εκτός παραμένουν οι Λούτκε-Φρι, Μπράαν και Εντζινμά.