12η αγωνιστική

*Αήττητη η Ροστόφ στα οκτώ τελευταία παιχνίδια με αντίπαλο την Άρσεναλ Τούλα, έχοντας πέντε νίκες και τρεις ισοπαλίες. Επικράτησε στα τέσσερα πιο πρόσφατα.

*Με Goal/Goal και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 3/4 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δύο ομάδων.

ΡΟΣΤΟΦ ΑΝΑΛΥΣΗ

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Ροστόφ, μετά και το διπλό στην έδρα της Λοκομοτίβ (1-2). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ζάουρ Τεντέεφ φιλοξενήθηκε από τη Σότσι, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 3-2. Πολύ κακή στο πρώτο ημίχρονο, βρέθηκε δίκαιως με την πλάτη στον τοίχο, στο δεύτερο προσπάθησε να δείξει κάτι καλύτερο, μειώνοντας δις απλά για το τελικό αποτέλεσμα.

Τρίτη ήττα στις τέσσερις τελευταίες αγωνιστικές, οπότε και με εννέα μόλις βαθμούς βρίσκεται στην τελευταία θέση της κατάταξης, μαζί με τις Ουράλ και Ούφα. Δεν κατάφερε να πανηγυρίσει τη νίκη σε κανένα από τα πέντε φετινά εντός της, έχοντας χαρακτηριστικά μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες. Εκτός μάχης παραμένει ο Πάβελ Μαμάεφ.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 3-2 από τη Σότσι, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω με 3-0 (10′, πεν. 28′, 33′), για να μειώσει δις με τα τέρματα των Μπάστος (53′) και Σόουι (90’+4).

Ροστόφ Στατιστικά

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα. (δες το στην Stoiximan)

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Τη νίκη πανηγύρισε και πάλι η Άρσεναλ Τούλα, μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μιόντραγκ Μπόζοβιτς υποδέχθηκε τη Ζενίτ, κόντρα στην οποία έκανε την έκπληξη, επικρατώντας με 2-1. Δεν ήταν σε καμία περίπτωση καλύτερη, είχε λιγότερες τελικές αλλά και κατοχή, ωστόσο αποδείχθηκε πιο εύστοχη στην τελική προσπάθεια.

Κάπως έτσι, έφτασε τους δώδεκα βαθμούς, όσους έχει και η Ακμάτ Γκρόζνι, ούσα παράλληλα στο +3 από τη σημερινή της αντίπαλο. Πανηγύρισε μόλις ένα διπλό στις 21 τελευταίες εξόδους της, στα πλαίσια του πρωταθλήματος, έχοντας ακόμη δυο ισοπαλίες και 18 ήττες. Εκτός είναι ο τραυματίας Γκιόργκι Κοσταντίνοφ και ο τιμωρημένος Εβγκένι Μαρκόφ.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 2-1 επί της Ζενίτ, για το πρωτάθλημα. Προηγήθηκε με τον Νταβιτασβίλι στο 53′ και παρότι δέχθηκε την ισοφάριση στο 88ο λεπτό, εν τέλει επικράτησε με το τέρμα του Κανγκβά, στις καθυστερήσεις.

Άρσεναλ Τούλα Στατιστικά

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα 7/9 τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

*Με Goal/Goal και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 5/6 τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.