*1η αγωνιστική του 7ου ομίλου του Γιουρόπα Κόνφερενς Λιγκ.

Δείτε τα Προγνωστικά Conference League

ΡΕΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Ρεν προέρχεται από την πρώτη της φετινή εντός έδρας ήττα, με 0-2 από την Ρεμς, δεύτερη συνεχόμενη στο πρωτάθλημα, όπου δεν έχει ξεκινήσει και πολύ καλά, αφού σε πέντε αγωνιστικές έχει κερδίσει μόλις μία φορά και είναι στην 11η θέση! Για να βρεθεί στη φάση των ομίλων του Γιουρόπα Κόνφερενς Λιγκ απέκλεισε με δύο νίκες την Ρόζενμποργκ.

Ο προπονητής της, Μπρούνο Τζενέσιο, είπε πώς η τελευταία εμφάνιση της ομάδας του ήταν πολύ κακή και οφείλουν σήμερα μία πολύ καλύτερη στους οπαδούς τους. Όπως είπε δεν γνωρίζει τι ενδεκάδα θα παρατάξει η Τότεναμ, δεδομένου και του αγώνα που έχει με την Τσέλσι για την επόμενη αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ. Αλλά οι δικοί του παίκτες θα πρέπει να αποφύγουν τα λάθη και να μην φοβηθούν το παιχνίδι.

Παραμένουν εκτός οι τραυματίες Ντοκού (ΕΠ), Μάγιερ (ΜΕ), αμφίβολος είναι ο επιθετικός Τεριέ, ενώ ο τερματοφύλακας Αλφρέντ Γκομίς είναι σε καραντίνα.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Ρεν έχασε με 0-2 εντός έδρας από την Ρεμς, δεχόμενη από ένα τέρμα σε κάθε ημίχρονο, το πρώτο από τον Εκιτίκε (26’) και το δεύτερο από τον Κόφι στο 67ο λεπτό.

Ρεν Στατιστικά

*Εχει δύο σερί N/G (δες το στην bet365)

*Εχει 6/7 under 2,5 στη σεζόν.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777

ΤΟΤΕΝΑΜ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Τότεναμ γνώρισε την πρώτη φετινή της ήττα στην Πρέμιερ Λιγκ, με το «βαρύ» 3-0 εκτός έδρας από την Κρίσταλ Πάλας, με αυτά τα τρία γκολ να είναι τα πρώτα που δέχεται επίσης στο πρωτάθλημα. Όλα αυτά μετά από το 3/3 στα πρώτα παιχνίδια της σε αυτόν τον θεσμό, με αποτέλεσμα να είναι στην 7η θέση της Πρέμιερ Λιγκ! Αλλά έχει χάσει και στο πρώτο της παιχνίδι για το Γιουρόπα Κόνφερενς Λιγκ, με 1-0 εκτός έδρας από την Πάσος Φερέιρα, πριν την κερδίσει με 3-0 εντός και πάρει την πρόκριση για τον όμιλο.

Ο Πορτογάλος τεχνικός της, Νούνο Εσπιρίτο Σάντο, είπε πώς μετά την τελευταία ήττα οι παίκτες του καλούνται να μάθουν να παίζουν με λιγότερα λάθη, αλλά να είναι και περισσότερο ανταγωνιστικοί.

Απουσιάζουν οι Λο Σέλσο (ΜΕ), Σάντσεζ (ΑΜ), Ρομέρο (ΑΜ) που προπονούνται στην Κροατία (!), μετά τους αγώνες τους με τις εθνικές στη Νότιο Αμερική, ενώ δεν ταξίδεψαν με την αποστολή οι Ντάιερ (ΑΜ), Σεσενιόν (ΑΜ), Σον (ΕΠ) που έχουν κάποιες ενοχλήσεις.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Τότεναμ έχασε 3-0 εκτός έδρας από την Κρίσταλ Πάλας, πληρώνοντας εν πολλοίς την αποβολή παίκτη της στο 58ο λεπτό, αφού στη συνέχεια δέχθηκε και τα τρία τέρματα. Το πρώτο από πέναλτι του Ζαχά στο 76’ και τα άλλα δύο από τον Εντουάρντ στο 84’ και στο 90’.