*13η αγωνιστική

*GG & over 2,5 στα 3/5 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Με τον χειρότερο δυνατό τρόπο πήγε στη διακοπή του πρωταθλήματος η Περούτζια, καθώς γνώρισε τον διασυρμό με 4-1 στην έδρα της νεοφερμένης Κόμο. Με το πόδι στο γκάζι μπήκαν οι γηπεδούχοι, εκμεταλλεύτηκαν την ευστοχία τους σκοράροντας τέσσερις φορές πριν καλά – καλά συμπληρωθεί το ημίωρο!

Προσπάθησαν να αντιδράσουν στο δεύτερο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι, χωρίς αποτέλεσμα. “Η Κροτόνε θα έρθει για να δώσει μία μάχη, θέλουμε να βελτιώσουμε την εντός έδρας συγκομιδή μας”, υπογράμμισε ο προπονητής Αλβίνι. Νοκ άουτ για την αναμέτρηση τέθηκαν οι Καρέτα και Ρόσι, στην αποστολή συμπεριλήφθηκε κανονικά ο Αντζελά.

Προηγούμενο ματς: Αναδείχθηκε ισόπαλη με την Έμπολι (1-1) σε φιλική αναμέτρηση.

ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Over 2,5 στα δύο τελευταία παιχνίδια της (δες το στην Stoiximan)

*2-3 γκολ στα 2/3 τελευταία παιχνίδια της.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΚΡΟΤΟΝΕ ΑΝΑΛΥΣΗ

Τέλος στο αρνητικό σερί τριών ηττών έβαλε η Κροτόνε πριν την διακοπή, μένοντας στο 1-1 με αντίπαλο την Μόντσα στο “Ezio Scida”. Σχετικά νωρίς βρέθηκαν πίσω στο σκορ οι γηπεδούχοι, πίεσαν για την ισοφάριση στο δεύτερο ημίχρονο και, τελικά, δικαιώθηκαν λίγο πριν τη συμπλήρωση των 90′.

“Η Περούτζια έχει πιο καθαρό μυαλό από εμάς, θα πρέπει να βγάλουμε ένταση και πάθος”, υπογράμμισε μεταξύ άλλων ο προπονητής Μαρίνο. Μοναδικοί απόντες για τους “καρχαρίες” είναι οι Κοντίνι και Μόγκος, στην αποστολή τους επιστρέφει ο Μπενάλι.

Προηγούμενο ματς: Αναδείχθηκε ισόπαλη (1-1 εντός) με την Μόντσα. Ο Κολπάνι άνοιξε το σκορ στο 17′, απάντησαν οι γηπεδούχοι με Ντονσά στο 86′.