*Φιλική αναμέτρηση

*Το παιχνίδι διεξάγεται σε ουδέτερη έδρα, στο «Audi Field», στην Ουάσινγκτον των ΗΠΑ

ΠΕΡΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Το Περού έχασε με 1-0 από το Μεξικό, σε ουδέτερη έδρα, με το τέρμα της αναμέτρησης να επιτυγχάνεται από τον Λοθάνο στο 85ο λεπτό.

Το Περού έχασε με 1-0 από το Μεξικό στη χώρα που θα παίξει και σήμερα, με αυτή να είναι η πρώτη του ήττα έπειτα από τον αποκλεισμό του από το παγκόσμιο κύπελλο του Κατάρ, που ήρθε στα πέναλτι από την Αυστραλία! Και καλείται να διαχειριστεί το συγκεκριμένο γεγονός, αφού από εκεί που θα ήθελε να προετοιμάζεται για την τελική φάση, ουσιαστικά παίζει μόνο φιλικά για να παίξει κάτι αυτή την περίοδο!

Στο τελευταίο παιχνίδι έκανε το ντεμπούτο στον πάγκο του ο Χουάν Ρεϊνόσο που ανέλαβε τον Αύγουστο, μετά τον αποκλεισμό από την τελική φάση του παγκοσμίου κυπέλλου.

Η αποστολή:

Τερματοφύλακες: Γκαλέσε (Ορλάντο), Καρβάλιο (Ουνιβερσιτάριο), Ντουάρτε (Σπόρτινγκ Κριστάλ) Αμυντικοί: Αντβινκούλα (Μπόκα Τζούνιορς), Ζαμπράνο (Μπόκα Τζούνιορς), Κόρτζο (Ουνιβερσιτάριο), Αμπραμ (Κρουζ Αζούλ), Κάλενς (Νιου Γιορκ Σίτι), Αραούχο (Εμεν), Λόπεζ (Φέγενορντ), Λογιόλα (Σπόρτινγκ Κριστάλ) Μέσοι: Κουέβα (Αλ Φατέχ), Τάπια (Θέλτα), Φλόρες (Ατλάντα), Γκονζάλες (Αλ Ανταλάχ), Ακουίνιο (Κλαμπ Αμέρικα), Πένια (Μάλμοε), Καρταχένα (Ορλάντο), Κουισπέ (Ουνιβερσιτάριο) Επιθετικοί: Λαπαντούλα (Κάλιαρι), Ορμένιο (Γουαδαλαχάρα), Βαλέρα (Αλ Φατέχ), Καρίγιο (Αλ Χιλάλ), Ρέινα (Σάρλοτ), Ρουιντιάθ (Σιάτλ)

Περού Στατιστικά

*Εχει εφτά συνεχόμενα under 2,5

*Εχει πέντε σερί N/G

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Το Ελ Σαλβαδόρ έφερε 1-1 εντός έδρας με τον Λάριν να ανοίγει το σκορ στο 35ο λεπτό, αλλά δέχθηκε την ισοφάριση στο 90’ από τον Μόρις.

Το Ελ Σαλβαδόρ έφερε 1-1 εντός έδρας απέναντι στις ΗΠΑ για το Nations League της Βορείου και Κεντρικής Αμερικής, έχοντας να αγωνιστεί από τον περασμένο Ιούνιο, αφού ένα προγραμματισμένο της φιλικό πριν λίγες μέρες, αναβλήθηκε. Και έχει δύο σερί ισοπαλίες, ενώ έφτασε τους τρεις συνεχόμενους αγώνες χωρίς ήττα.

Η αποστολή:

Τερματοφύλακες: Γκονζάλεζ (Λος Αντζελες), Καραμπάντες (ΦΑΣ), Ρομέρο (Λος Αντζελες) Αμυντικοί: Λάριν (Κομιουνικανσιόνες), Ταμάκας (Αλιάνζα), Ρ. Ροντρίγκεζ (Τούλσα), Ζαβαλέτα (Λος Αντζελες Γκάλαξι), Καμπαλθέτα (Αλαχουελένσε), Μπλάνκο (Νορθ Καρολάινα), Πινέδα (Αγκίλα), Μενζιβάρ (Ονσε Ντεπορτίβο) Μέσοι: Τσέρεν (Χιούστον), Ορεγιάνα (Αλιάνζα), Ρόλνταν (Σιάτλ), Κ. Μαρτίνεθ (Σαν Κάρλος), Καλβίγιο (Ελ Πάσο), Χερνάντεζ (Καρταγένια), Οσόριο (Σικάγο), Γκαράι (Ουάσινγκτον) Επιθετικοί: Μολίνα (Λας Βέγκας), Ρίβας (Μαϊάμι), Ενρίκεζ (Κολοράντο), Ρέγιες (Αλασκέρτ), Αρεβάλο (Νέα Υόρκη Σίτι Β’), Μπράιαν Τζιλ (Αλιάνζα Πετρολέρα), Μάγιερ Τζιλ (Αλιάνζα Πετρολέρα), Κρίστιαν Τζιλ (Ισίντρο Μεταπάν)