*16η αγωνιστική του Απερτούρα.

*No Goal και Under 2.5 τα 6/7 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

ΠΑΤΣΟΥΚΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 1-0 επί της Λεόν, για το πρωτάθλημα. Αγωνιζόμενη με αριθμητικό πλεονέκτημα από το 69′, σημείωσε το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης στο 86′ με τον Λούνα.

Επιστροφή στις επιτυχίες για την Πατσούκα, μετά και τη βαριά ήττα 0-3 από την Κλαμπ Αμέρικα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γκιγιέρμο Αλμέιδα υποδέχθηκε τη Λεόν, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Παρότι ξεκίνησε κάπως νωθρά στο παιχνίδι, όσο περνούσε η ώρα όμως γινόταν όλο και πιο επιθετική, για να εκμεταλλευτεί το αριθμητικό της πλεονέκτημα και να βρει δίχτυα προς το φινάλε του ματς. Προσπαθεί να μείνει σε επαφή με την πρώτη τετράδα, από την οποία και είναι στο -4. Ηττήθηκε μια φορά στα 23 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της (13-9-1). Εκτίει τιμωρία ο Ιμπάρα και θα απουσιάσει απόψε, όντας και ο μοναδικός απόντας.

Πατσούκα Στατιστικά

*No Goal τα έξι τελευταία παιχνίδια της.

*No Goal τα τέσσερα τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΑΤΛΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 1-1 με την Πουέμπλα, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω στο 11ο λεπτό, για να ισοφαρίσει εν τέλει με τον Κινιόνες στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου.

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και τρία παιχνίδια η Άτλας, σε ένα σερί όπου και μετράει δυο ισοπαλίες και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντιέγκο Κόκα υποδέχθηκε την Πουέμπλα, με την οποία και αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Δεν ικανοποίησε σε καμία περίπτωση με την εμφάνιση της, βρέθηκε πίσω από πολύ νωρίς και παρότι ισοφάρισε προσωρινά σε μια ανύποπτη φάση στο φινάλε του ημιχρόνου, στη συνέχεια κατέβαλε τεράστια προσπάθεια αμυντικά για να κρατήσει έστω το βαθμό. Με μόλις εννέα βαθμούς σε δέκα ματς, απογοητεύει με την παρουσία της και βρίσκεται εκτός της ζώνης των πλέι οφ. Χωρίς διπλό στις επτά πιο πρόσφατες εξόδους της (0-2-5).