Pamestoixima.gr: Γκοροντέγια – Σαχτιόρ με πλήθος επιλογών

Ανανεώθηκε:
pamestoixima

Για τη δεύτερη αγωνιστική της Vysshaya Liga, η Γκοροντέγια υποδέχεται τη Σαχτιόρ (18:00) και το Pamestoixima.gr διαθέτει την αναμέτρηση με πλήθος επιλογών.

Γκοροντέγια – Σαχτιόρ στο Pamestoixima.gr

Με ήττα ξεκίνησε την πορεία της στο φετινό πρωτάθλημα η Γκοροντέγια. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Όλεγκ Ραντούσκο φιλοξενήθηκε από τη Βίτεμπσκ, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 1-0. Το αυτογκόλ του Ιγκνατένκο στο 20ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα έξι από τα επτά τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε No Goal. Επικράτησε στα δυο από τα τρία τελευταία εντός της, στη διοργάνωση, έχοντας και μια ήττα.

Όπως η σημερινή της αντίπαλος, έτσι και η Σαχτιόρ γνώρισε την ήττα στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γιούρι Βέρνινταμπ υποδέχθηκε την Τορπέντο Μπελάζ, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα του Γκάμπριελ Ράμος στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα τρία τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε No Goal και Under 2.5. Πανηγύρισε μόλις ένα διπλό στα έξι τελευταία εκτός της, στη διοργάνωση, μετρώντας ακόμη τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες.

ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ. Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ. Η συμμετοχή σε τυχερά παίγνια επιτρέπεται μόνο σε άτομα άνω των 21 ετών. Η συχνή συμμετοχή ενέχει κινδύνους εθισμού και απώλειας περιουσίας. Γραμμή στήριξης: 1114