*Χωρίς θεατές.

*Με Under 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα 4/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

ΟΥΝΙΟΝ ΛΑ ΚΑΛΕΡΑ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη εναντίον της Ουατσιπάτο με σκορ 0-1, στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης σκόραρε ο Σολδάνο στο 84’.

Άκρως αποτελεσματική εμφάνιση και νίκη για την Ουνιόν Λα Καλέρα. Παρά την ασφυκτική πίεση που δέχθηκε καθ’ όλη τη διάρκεια της αναμέτρησης, παρέμεινε σταθερή αμυντικά, διατηρώντας την εστία της ανέπαφη. Στα τελευταία λεπτά του ματς εκμεταλλεύτηκε μία από τις ελάχιστες ευκαιρίες που δημιούργησε, πετυχαίνοντας το καθοριστικό γκολ.

Με ανεβασμένη ψυχολογία έρχεται στο σημερινό παιχνίδι, ύστερα από το άκρως θετικό ξεκίνημα στο πρωτάθλημα. Φιλοξενεί τη νεοφώτιστη Ντεπόρτες Ικίκε, όμως δεν αναμένεται να έχει εύκολο έργο, γι’ αυτό και θα πρέπει να δείξει την ίδια σταθερότητα αμυντικά με αυτή στην «πρεμιέρα» κόντρα στην Ουατσιπάτο. Πρώτο εντός έδρας ματς για κείνη φέτος, όμως δεν θα έχει την υποστήριξη του κοινού της, αφού το ματς θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών.

Ουνιόν Λα Καλέρα Στατιστικά

*Με No Goal τα 4/5 τελευταία ματς.

*Με Over 2.5 τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΙΚΙΚΕ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία εναντίον της Έβερτον Ντε Βίνα με σκορ 1-1, στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Προβάδισμα πήραν οι φιλοξενούμενοι με τον Μαρτίνεθ στο 26’, όμως ισοφαρίστηκαν από το αυτογκόλ του Περέιρα στο 45+1’.

Καλή εμφάνιση, αλλά με ισόπαλο αποτέλεσμα για τη Ντεπόρτες Ικίκε. Έμεινε πίσω στο σκορ σχετικά νωρίς, όμως στη συνέχεια απέκτησε αριθμητικό πλεονέκτημα, το οποίο εκμεταλλεύτηκε πλήρως, φέρνοντας το ματς στα ίσα στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου. Στην επανάληψη άσκησε πίεση, αλλά δεν μπόρεσε να ολοκληρώσει την ανατροπή.

Συνέχεια στο αήττητο σερί που έχει δημιουργήσει θέλει να δώσει, περνώντας και από την έδρα της Ουνιόν Λα Καλέρα. Έχει μπει δυνατά στη σεζόν, μετράει μία νίκη και μία ισοπαλία στις δύο πρώτες αγωνιστικές, έχοντας δείξει εξαιρετικά στοιχεία επιθετικά, σκοράροντας με άνεση. Το μεγάλο της πρόβλημα είναι στα μετόπισθεν, καθώς δέχθηκε γκολ και στα δύο παιχνίδια, αν και αυτό δεν της κόστισε.