*Με Over 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

*Αποτέλεσμα πρώτου γύρου: Κούρικο Ουνίδο-Ουνιόν Εσπανιόλα 0-1.

Δείτε τα Προγνωστικά Χιλής

ΟΥΝΙΟΝ ΕΣΠΑΝΙΟΛΑ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα εναντίον της Παλεστίνο με σκορ 2-1, στα πλαίσια της 24ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι με τον Καράσκο στο 33’, όμως ισοφαρίστηκαν από τον Γκαράτε με πέναλτι στο 67’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Σάλας στο 77’.

Μέτρια εμφάνιση και ήττα για την Ουνιόν Εσπανιόλα. Είχε μεν ευκαιρίες, όμως δεν ήταν αποτελεσματική στη τελική της προσπάθεια, σκοράροντας εν τέλη από το σημείο του πέναλτι. Αμυντικά υπέκυψε εύκολα και στα δύο ημίχρονα.

Αντίδραση θέλει να βγάλει ύστερα από τις διαδοχικές ήττες του τελευταίου διαστήματος. Έχει πολλά προβλήματα αμυντικά, δέχεται γκολ με τεράστια ευκολία, ενώ ακόμα και που βρίσκει εξίσου δίχτυα, αυτό δεν της είναι αρκετό ώστε να αποσπάσει τα επιθυμητά αποτελέσματα.

Ουνιόν Εσπανιόλα Στατιστικά

*Με Goal/Goal τα 3/5 τελευταία ματς.

*Με Over 2.5 τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΚΟΥΡΙΚΟ ΟΥΝΙΔΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα εναντίον της Νουμπλένσε, στα πλαίσια της 24ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το 0-1 ο Ρέγες στο 3’ και το 0-2 ο Ρούμπιο στο 20’. Το τελικό 0-3 διαμόρφωσε ο Σόσα στο 70’.

Κακή εμφάνιση και ήττα για την Κούρικο Ουνίδο. Σαν να μην μπήκε ποτέ στον αγωνιστικό χώρο ήταν η εικόνα της, αφού δημιούργησε ελάχιστες ευκαιρίες και απείλησε με ακόμα λιγότερες την αντίπαλη εστία. Αμυντικά δεν μπόρεσε να κρατήσει μακριά από την εστία της τους φιλοξενούμενους, δεχόμενη γκολ και στα δύο ημίχρονα.

Δεν πείθει σε καμία περίπτωση με την εικόνα της, έχει πολλά προβλήματα στο αμυντικό της κομμάτι, με αποτέλεσμα να μην μπορεί να σταματήσει να δέχεται γκολ. Ουραγός του πρωταθλήματος πλέον, στο -1 από τη 15η Μαγκαγιάνες, έχοντας όμως και μία αγωνιστική παραπάνω. Αγνοεί τη νίκη εκτός έδρας από τα μέσα του Μάη, μετρώντας δύο νίκες σε πέντε ματς έκτοτε.