*Έρχονται από 3/4 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

➡️ Δείτε όλα τα ματς στο κουπόνι παμε στοιχημα του Σαββάτου (22/06)!

ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ

Προηγούμενο ματς: Eντός έδρας ήττα 0-1 κόντρα στην Ατλάντα. Το γκολ ο Αλμάδα στο 79’.

Δεν της πάει τίποτα καλά, έχασε και απ’ την Ατλάντα την Τετάρτη. Δεν άξιζε την ήττα, το ματς ήταν ισορροπημένο στο πρώτο ημίχρονο, ενώ στο δεύτερο 45λεπτο η Ουάσινγκτον ήταν ανώτερη, είχε πιο πολλές καθαρές φάσεις, ωστόσο το γκολ ήρθε για τον αντίπαλο. Δεν κατάφερε να αντιδράσει, υπέστη μια ήττα που θα μπορούσε να αποφύγει. Έβδομη σερί αγωνιστική που δεν κερδίζει, έχασε πέντε φορές σ’ αυτή τη σειρά αγώνων (0-2-5), τελευταία νίκη το εκτός έδρας 3-2 επί της Ατλάντα στις 12 Μαΐου. Μετρά μόλις τρεις νίκες σε 18 ματς (3-7-7), καταλαμβάνει την 11η θέση της Ανατολής.

ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 9/15 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 10/15 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΧΙΟΥΣΤΟΝ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στο Σιάτλ. Στο 2-0 το σκορ στο ημίχρονο, το 2-1 ήρθε στο 57’, το 2-2 έκανε το Σιάτλ στο 63’.

Δεν μπορεί να αισθάνεται ικανοποίηση για το εντός έδρας 2-2 της Τετάρτης κόντρα στο Σιάτλ. Έκανε τρομερό πρώτο ημίχρονο, σκόραρε δύο φορές και έβαλε βάσεις για τη νίκη. Στο δεύτερο μέρος το Σιάτλ έβγαλε χαρακτήρα, σκόραρε δύο φορές απ’ το 57’ μέχρι το 63’, στα επόμενα λεπτά οι πιο μεγάλες φάσεις ήταν για το Χιούστον, που ήταν άστοχο. Τρίτη σερί ισοπαλία μετά το εκτός έδρας 2-2 με την Ατλάντα και το εκτός έδρας 2-2 κόντρα στο Πόρτλαντ, νωρίτερα κέρδισε 3-1 το Κολοράντο, μετρά ρεκόρ 1-4-1 στις τελευταίες έξι αγωνιστικές. Μετρά ρεκόρ 2-5-4 στις τελευταίες 11 αγωνιστικές, είναι όγδοο στη Δύση.