*Φετινά παιχνίδια: Ατλάντα – Ουάσινγκτον 2-3.

*Έρχονται από 7/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα προγνωστικά παμε στοιχημα για σήμερα Τετάρτη (19/06)

ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 1-0 απ’ τη Σάρλοτ. Το γκολ ο Βάργκας στο 45’.

Εναλλάσσει αποτελέσματα, δεν μπορεί να βρει νίκη και αυτό τη βάζει σε πίεση. Το Σάββατο έχασε εκτός έδρας απ’ τη Σάρλοτ, ένα δίκαιο αποτέλεσμα. Καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο η Σάρλοτ, σκόραρε λίγο πριν το φινάλε και στο δεύτερο μέρος διαχειρίστηκε την κατάσταση, δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα, έδωσε την μπάλα στον αντίπαλο, αλλά ήταν η ομάδα που απείλησε περισσότερο. Μπορούσε να κερδίσει πιο άνετα, δίκαιο το αποτέλεσμα. Έκτη σερί αγωνιστική που δεν κερδίζει, έχασε τέσσερις φορές σ’ αυτή τη σειρά αγώνων (0-2-4), τελευταία νίκη το εκτός έδρας 3-2 επί της Ατλάντα στις 12 Μαΐου. Μετρά μόλις τρεις νίκες σε 17 ματς (3-7-7), καταλαμβάνει την 10η θέση της Ανατολής.

ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 9/14 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 10/14 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΑΤΛΑΝΤΑ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στο Χιούστον. Το 0-1 ο Εσκομπάρ στο 5’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Ρίος στο 25’, το 2-1 ήρθε απ’ τον Σάντε Σίλβα στο 55’, το 2-2 έκανε ο Μπλέσινγκ στο 89’.

Έβγαλε αντίδραση στο εντός έδρας ματς με το Χιούστον το Σάββατο, μπορεί να μην κέρδισε, αλλά τουλάχιστον έκανε ανταγωνιστική εμφάνιση. Έμεινε πολύ νωρίς πίσω στο σκορ, αλλά διαχειρίστηκε την κατάσταση χωρίς άγχος, ισοφάρισε άμεσα και έκανε ανατροπή στα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους. Κρατούσε τη νίκη μέχρι το φινάλε, αλλά στο 89’ ισοφαρίστηκε απ’ το Χιούστον, που επίσης άξιζε να πάρει κάτι απ’ το ματς. Επιστροφή στις ισοπαλίες μετά την ήττα απ’ τη Σάρλοτ (2-3), μετρά ρεκόρ 1-2-2 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές. Καταλαμβάνει την 13η θέση της Ανατολής, είναι πολύ πιο χαμηλά απ’ ότι περίμενε. Πωλήθηκε στην Κρουζ Αζούλ ο επιθετικός Γιακουμάκης, έναντι 10 εκ. δολαρίων.