3η αγωνιστική

*Η Όσναμπρικ μετράει 4 νίκες σε ισάριθμες εντός έδρας αναμετρήσεις με την Ίνγκολσταντ.

*Χωρίς χρήση VAR.

ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Άουε, την περασμένη αγωνιστική. Έμεινε νωρίς πίσω στο σκορ (1-0 στο 16′), αλλά αντέδρασε άμεσα, κάνοντας το 1-1 20 λεπτά αργότερα. Ο ρυθμός του παιχνιδιού ανέβηκε κατακόρυφα στο 2ο ημίχρονο, με τις δύο ομάδες να δημιουργούν καλές ευκαιρίες, αλλά δίχως να μπορούν να διασπάσουν ξανά την αντίπαλη άμυνα, με το 1-1 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Αήττητη μετά από δύο αγωνιστικές στην 3.Liga. Κοινό χαρακτηριστικό και των δύο αγώνων της ως τώρα η ψυχραιμία στο αμυντικό τρίτο, παρά τον αριθμό φάσεων που δέχεται στα μετόπισθεν. Βέβαια, χωρίς την κυνικότητα της στην επίθεση, δύσκολα θα είχε τη συγκομιδή των 4 βαθμών ως τώρα.

Τραυματίας παραμένει ο Βέλινγκ.

Όσναμπρικ Στατιστικά

*Under2.5 γκολ και στα 2 επίσημα παιχνίδια της στη σεζόν.

Παίξε Νόμιμα στην Betsson (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Άνετη εκτός έδρας νίκη με 0-4 επί της Ντόρτμουντ Β, την περασμένη αγωνιστική. Ήταν η απόλυτη κυρίαρχος του 1ου ημιχρόνου και έβαλε τις βάσεις της εύκολης επικράτησης της, παίρνοντας προβάδισμα δύο τερμάτων στο 45′. Μπήκε δυνατά και στο β’ μέρος, με σκοπό να εξασφαλίσει τη νίκη, διαμορφώνοντας το τελικό 0-4 από το 66ο κιόλας λεπτό. Χαλάρωσε, οι γηπεδούχοι είχαν μερικές ευκαιρίες, αλλά μάταια, με το σκορ να μην αλλάζει μέχρι το τέλος.

Μετράει 2 νίκες στις δύο πρώτες αγωνιστικές και μάλιστα χωρίς να δεχτεί γκολ. Επιβεβαιώνει, έτσι, τη σοβαρή υποψηφιότητα που έθετε πριν το ξεκίνημα της σεζόν για άμεση επάνοδο στη 2η κατηγορία. Παράγει πολλές κλασικές ευκαιρίες ως τώρα στα παιχνίδια της, θα είναι δύσκολη αντίπαλος για οποιαδήποτε ομάδα.

Τραυματίες οι Ντίτγκεν και Κοπακζ. Τιμωρημένος ο Πράιζινγκερ.