*Περιορισμένος αριθμός θεατών.

*3/4 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια έληξαν Χ ημίχρονο

*Χωρίς νίκη η Ος απέναντι στην Ντε Γκράαφτσαπ από τον Μάιο του 2017!

ΟΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Έβγαλε μεγάλο πάθος στο εντός έδρας παιχνίδι με την Φόλενταμ αλλά και μεγάλη αφέλεια. Όσο συντηρητικά προσέγγισε το πρώτο ημίχρονο, άλλο τόσο ανοίχτηκε στην επανάληψη και παρότι προηγήθηκε δις με 1-0 και 2-1 αντίστοιχα, δέχτηκε δύο γκολ στο 83′ και στο 86′ και δεν κατάφερε να πάρει κάτι από ένα ισορροπημένο παιχνίδι. Τρίτη ήττα σε τέσσερα παιχνίδια, διανύει περίοδο ντεφορμαρίσματος και έχει υποχωρήσει βαθμολογικά.

Έχει θέματα στην άμυνα, ειδικά όταν αντιμετωπίζει επιθετικογενείς ομάδες και η σημερινή της αντίπαλος είναι μια από αυτές. Πάντα εκτός ο στόπερ Φαν Έιμα.

Προηγούμενο παιχνίδι: Ηττήθηκε με 2-3 από την Φόλενταμ εντός έδρας για το πρωτάθλημα, δεχόμενη δύο γκολ στο τελευταίο δεκάλεπτο και ενώ ήταν μπροστά με 2-1.

Ος Στατιστικά

*4/5 τελευταία παιχνίδια της έληξαν over 2,5 (δες το στην Ιnterwetten)

*3/4 τελευταία παιχνίδια της έληξαν Χ ημίχρονο

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΤΣΑΠ ΑΝΑΛΥΣΗ

Αδικεί τον εαυτό της και ενώ πασχίζει να βρει σταθερότητα, αδυνατεί. Η εκπληκτική της εμφάνιση με την Εξέλσιορ δεν συνοδεύτηκε από ανάλογη με την Ουτρέχτη Β και παραλίγο να χάσει αλλά σκόραρε στην εκπνοή και έσωσε τον βαθμό. Το τελικό 2-2 αντικατοπτρίζει πλήρως την εικόνα του αγώνα. Ανοιχτό με πολλές φάσεις, δεν μπόρεσε να επιβάλλει τον ρυθμό της σε κανένα του σημείο και ειδικά στην επανάληψη κυνηγούσε διαρκώς την αντίπαλο.

Μόνιμα απόντες οι νεαροί Κλαϊνπένινγκ και Μπουιρουσάν, θέμα προέκυψε στα στόπερ αφού τραυματίστηκε και θα λείψει ο αρχηγός Φαν ντερ Πάβερτ (5/0) καθώς και ο Χίλντερινκ. Φρέσκο πρόβλημα ο τραυματισμός του ποιοτικού επιτελικού μέσου Φερμπέικ (6/0), καθώς και του Οπόκου (6/1) που ένιωσε αδιάθετος.

Προηγούμενο παιχνίδι: Iσοπαλία με 2-2 απέναντι στην Ουτρέχτη Β εντός έδρας για το πρωτάθλημα. Έσωσε την ήττα με γκολ στο 90+5′.