3η αγωνιστική

*Η αναμέτρηση διεξάγεται κεκλεισμένων των θυρών.

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία παιχνίδια πρωταθλήματος μεταξύ των δυο ομάδων, ανεξαρτήτως έδρας.

ΝΤΡΟΓΚΕΝΤΑ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Από την πρώτη της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Τιμ Κλάνσι φιλοξενήθηκε από τη Σεντ Πάτρικς, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-1. Αποτέλεσμα που ήταν και το πιο δίκαιο στο παιχνίδι αυτό, καθώς οι γηπεδούχοι ήταν με διαφορά καλύτεροι στον αγωνιστικό χώρο. Με το στόχο να είναι η παραμονή στην κατηγορία, καλείται να βγάλει αντίδραση και να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα, μετά και από εκείνο της πρεμιέρας κόντρα στη Γουότερφορντ (1-0 εντός).

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-1 από τη Σεντ Πάτρικς, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω στο 59′ και παρότι ισοφάρισε δέκα λεπτά αργότερα με τον Κόρκοραν, εν τέλει ηττήθηκε με γκολ που δέχθηκε στις καθυστερήσεις.

Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ Στατιστικά

*Με No Goal και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις.

*Με No Goal και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις.

Παίξε νόμιμα στην Betshop (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
21+ ΚΕΘΕΑ: 1114 Εποπτεία εμπ. επικ/νίας: ΕΕΕΠ

ΦΙΝ ΧΑΡΠΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Δυναμικό ξεκίνημα στο φετινό πρωτάθλημα πραγματοποιεί η Φιν Χαρπς. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Όλι Χόργκαν φιλοξενήθηκε από τη Ντάνταλκ, στην έδρα της οποίας πήρε το διπλό, επικρατώντας με 1-2. Στάθηκε αρκετά τυχερή για να πάρει ένα τέτοιο αποτέλεσμα, καθώς η αντίπαλός της δημιούργησε περισσότερες ευκαιρίες, ενώ είχε και την κατοχή. Έκανε έτσι το 2×2, καθώς είχε προηγηθεί η επικράτηση της πρεμιέρας κόντρα στη Μποέμιανς (1-0 εντός). Σαφώς και ευελπιστεί σε συνέχεια στις επιτυχίες.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 1-2 επί της Ντάνταλκ, για το πρωτάθλημα. Πήρε προβάδισμα με τον Φόλεϊ στο 43′ και παρότι δέχθηκε την ισοφάριση στο 48ο λεπτό, εν τέλει επικράτησε με το δεύτερο τέρμα του Φόλεϊ, στο 63′.

Φιν Χαρπς Στατιστικά

*Με No Goal και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.