*3η αγωνιστική

*2/3 under 2,5 στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

ΝΤΟΡΚΙΝΓΚ

Προηγούμενο ματς: Η Ντόρκινγκ έχασε 0-2 εντός έδρας από την Μέιντενχεντ, σε ένα σκληρό παιχνίδι, με το πρώτο τέρμα να το δέχεται από τον ΜακΚάλσκι στο 61’, ενώ παρόλο που απέκτησε αριθμητικό πλεονέκτημα στο 76’, δέχθηκε και δεύτερο τέρμα από τον Ναθάνιελ-Τζορτζ στο 96’.

Η Ντόρκινγκ ηττήθηκε με 0-2 εντός έδρας από την Μέιντενχεντ, γνωρίζοντας δεύτερη συνεχόμενη ήττα σε ισάριθμα παιχνίδια, με αποτέλεσμα να μην έχει ξεκινήσει καθόλου καλά τη φετινή σεζόν.

Ακόμη πιο ανησυχητικό και από την ήττα, όσον αφορά στο τελευταίο παιχνίδι, το γεγονός πως δεν σκόραρε. Κάτι που πέρυσι συνέβη μόλις σε τέσσερα επίσημα παιχνίδια στο γήπεδό της.

Ντόρκινγκ Στατιστικά

*1/2 over 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της.

*1/2 G/G στα τελευταία παιχνίδια της.

ΣΑΟΥΘΕΝΤ

Προηγούμενο ματς: Η Σάουθεντ κέρδισε 0-2 εκτός έδρας την Ντάγκεναμ, με τον Κάρντγουελ στο 18’ να ανοίγει το σκορ, ενώ σφράγισε τη νίκη της με τον Κόκερ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων.

Η Σάουθεντ κόντρα σε όλα τα προγνωστικά έχει ξεκινήσει με 2/2 νίκες, χωρίς να δεχθεί καν γκολ, μετά και το 0-2 εκτός έδρας επί της Ντάγκεναμ. Βέβαια δεν είχε και καμία φοβερή αντίπαλο να αντιμετωπίσει, όμως αυτό που μετράει είναι οι νίκες.

Απόψε θα έχει μαζί της 900 οπαδούς, εξαντλώντας τα διαθέσιμα εισιτήρια της, με τον πρόεδρο-προπονητή της αντιπάλου, Μαρκ Γουάιτ, να ανακοινώνει πώς θα κεράσει από ένα ποτό της αρεσκείας τους όλους τους οπαδούς που θα βρεθούν στο γήπεδο.