*11η αγωνιστική

*Η Μπαρνέτ έχει κερδίσει και στις δύο επισκέψεις της σε αυτό το γήπεδο, σε συνδυασμό με over 2,5.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΝΤΟΒΕΡ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Ντόβερ ηττήθηκε και από την Ολντερσοτ, με 1-2 εντός έδρας, παρόλο που προσωρινά ισοφάρισε το γκολ που δέχθηκε, με αποτέλεσμα να παραμένει η μοναδική ομάδα του πρωταθλήματος χωρίς νίκη! Μάλιστα αυτή ήταν η Τρίτη της συνεχόμενη ήττα, έχοντας τρεις σε πέντε αγώνες στο γήπεδό της, με το τέρμα που πέτυχε να είναι το πρώτο φετινό μπροστά στο κοινό της!

Αλλωστε έχει τη χειρότερη επίθεση της κατηγορίας και όσο δεν κερδίζει, παραμένει καθηλωμένη ουραγός και με μείον βαθμούς, αφού ξεκίνησε τη σεζόν, λόγω τιμωρίας, με -12. Εχει κάποιες ισοπαλίες, όμως όλο και απομακρύνεται από τις θέσεις παραμονής, αφού αυτή τη στιγμή είναι στο -17 από αυτές και πολύ δύσκολα θα αποφύγει τον υποβιβασμό φέτος.

Παραμένει εκτός λόγω τραυματισμού ο μεσοεπιθετικός Χάνσον.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Ντόβερ έχασε 1-2 εντός έδρας από την Ολντερσοτ, αν και ισοφάρισε με τον Κόσγκρεϊβ στο 50’ το τέρμα που είχε δεχθεί στο 27ο λεπτό από τον Γουίλαρντ, είχε και ευκαιρία να προηγηθεί, αλλά τελικά δέχθηκε και δεύτερο γκολ από τον Εντσερ στο 74ο λεπτό της αναμέτρησης.

Ντόβερ Στατιστικά

*Εχει 6/10 N/G (δες το στην Betshop)

*Εχει 6/10 under 2,5

*Εχει 4/5 N/G μαζί με under 2,5 εντός έδρας.

ΜΠΑΡΝΕΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Μπαρνέτ αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 στο γήπεδο της Κινγκ’ς Λιν, παρόλο που προηγήθηκε, φέρνοντας δεύτερη συνεχόμενη ισοπαλία και παραμένοντας αήττητη για τρίτο σερί αγώνα! Όλα αυτά, από τότε που αποχώρησε από την τεχνική ηγεσία της ο Χάρι Κιούελ, έχοντας αναλάβει χρέη υπηρεσιακού τεχνικού ο μέχρι πρότινος αθλητικός διευθυντής της ομάδας, Ντιν Μπρέναν.

Βέβαια μακριά από την έδρα της δεν έχει κερδίσει ακόμη, έχει φέρει μόνο δύο ισοπαλίες, παραμένοντας εντός ζώνης υποβιβασμού, με τη χειρότερη άμυνα του πρωταθλήματος, μαζί με άλλη μία ομάδα. Και έχει από κάτω της μόνο μία ομάδα, τη σημερινή της αντίπαλο (!), όμως είναι σε απόσταση βολής – «αναπνοής», στο -1 συγκεκριμένα, από τις θέσεις παραμονής.

Τραυματίας είναι ο αμυντικός Μπίαρντ.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Μπαρνέτ έφερε 1-1 εκτός έδρας με την Κινγκ’ς Λιν, ανοίγοντας το σκορ μόλις στο τέταρτο λεπτό με τον Γουίντοουσον, αλλά ισοφαρίστηκε σχετικά γρήγορα, από τον Κλούναν στο 22’. Και στο δεύτερο ημίχρονο κράτησε το μηδέν στην άμυνα της, χάρη στον γκολκίπερ της, που απέκρουσε πέναλτι.