*19η αγωνιστική του πρωταθλήματος Απερτούρα.

*Από 4/6 μεταξύ τους NG έρχονται οι δύο ομάδες ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία κόντρα στη Σαν Μαρτίν. Το 1-0 στο 57’, το 1-1 ήρθε στο 65’ με πέναλτι. Με δέκα παίκτες απ’ το 89’ η Μουνισιπάλ.

Ήταν πολύ καλύτερη στο εκτός έδρας ματς με τη Σαν Μαρτίν, ωστόσο δεν πήρε αυτό που ήθελε. Ήταν κυριαρχική, είχε την μπάλα στα πόδια της, δέχτηκε γκολ κόντρα στη ροή του αγώνα. Ισοφάρισε άμεσα, πίεσε για την ανατροπή, αλλά δεν ήρθε ποτέ. Δεύτερη σερί ισοπαλία μετά το εντός έδρας 1-1 κόντρα στην Κάρλος Στάιν, τρίτη σερί αγωνιστική που δε χάνει, καθώς είχε προηγηθεί το εκτός έδρας 2-0 επί της Καντολάο. Έχει ρεκόρ 1-2-3 στις τελευταίες έξι αγωνιστικές, με 25 πόντους καταλαμβάνει την 10η θέση της βαθμολογίας. Στο 1-1-3 το ρεκόρ της Ντεπορτίβο στα τελευταία πέντε εντός έδρας ματς, δε σκόραρε ποτέ πάνω από ένα γκολ! Αρκετές και σημαντικές οι απουσίες.

ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 3/6 ΝG σ’ όλες τις διοργανώσεις.

*Έρχεται από 4/6 Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΕΖΑΡ ΒΑΓΙΕΧΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 4-0 επί της Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ. Στο 2’ το 1-0, στο 51’ και το 53’ ήρθαν άλλα δύο γκολ, το τελικό 4-0 διαμορφώθηκε στο 81’.

Χάρμα ιδέσθαι την περασμένη εβδομάδα στο εντός έδρας ματς με τη Μπινασιονάλ, το τελικό 4-0 τα λέει όλα για την εικόνα της αναμέτρησης. Δεν αντιμετώπισε προβλήματα, ήταν πλήρως κυριαρχική, θα έπρεπε να έχει τελειώσει το ματς απ’ το πρώτο μέρος. Στα πρώτα λεπτά του δεύτερου 45λεπτου σκόραρε δύο φορές και έφτασε άνετα στο 3-0, εκεί τελείωσε το ματς. Τρίτο σερί «τρίποντο» μετά το εκτός έδρας 2-1 επί της Κάρλος Στάιν και το εντός έδρας 2-0 επί της Σαν Μαρτίν, είχαν προηγηθεί δύο σερί ήττες από Καντολάο (0-1) και Αλιάνσα Λίμα (2-0). Με 27 πόντους καταλαμβάνει την όγδοη θέση, στο 1-2-2 το ρεκόρ της Σέζαρ Βαγιέχο στα τελευταία πέντε εκτός έδρας ματς. Επιστρέφει ο Γκαρσές (Αμυντικός, 13).