4η αγωνιστική

*Η αναμέτρηση διεξάγεται σε ουδέτερη τοποθεσία και πιο συγκεκριμένα στην πόλη Χαϊκού.

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία παιχνίδια ανάμεσα στις δυο ομάδες.

ΝΤΑΛΙΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ισοπαλία 1-1 με τη Γιατάι, για το πρωτάθλημα. Πήρε προβάδισμα στο ένατο λεπτό με τον Σανγκ Γιν, για να δεχθεί την ισοφάριση στο 59′.

Αήττητη συνεχίζει την πορεία της στο φετινό πρωτάθλημα η Νταλιάν, έχοντας μια νίκη και δυο ισοπαλίες μέχρι τώρα. Την περασμένη αγωνιστική, η ομάδα του Ξιέ Χουί αντιμετώπισε τη Γιατάι, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Μπήκε πιο δυναμικά και προηγήθηκε από νωρίς σε ένα πρώτο ημίχρονο όπου ήταν ανώτερη, στο δεύτερο κατέβασε ταχύτητα και το “πλήρωσε” με ισοφάριση. Είναι έτσι στους πέντε βαθμούς, έχοντας προηγηθεί η νίκη επί της Γκουανγκτζού (2-0) και η ισοπαλία με τη Χενάν (2-2).

Νταλιάν Στατιστικά

*Under 2.5 τα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

*Goal/Goal τα 4/6 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΖΕΤΖΙΑΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ήττα 3-1 από τη Χενάν, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω στο 36ο λεπτό, για να ισοφαρίσει προσωρινά με τον Εβολό στο 47′. Έμεινε με δέκα παίκτες στο 70′, όταν και αποβλήθηκε ο Ζανγκ Ζιακί, με αποτέλεσμα να δεχθεί ακόμη δυο τέρματα στην πορεία (78′, 87′).

Αντιθέτως, η Ζετζιάνγκ εξακολουθεί να είναι χωρίς νίκη στο μέχρι τώρα πρωτάθλημα. Για την ακρίβεια, την περασμένη αγωνιστική, η ομάδα του Ζόρντι Βινιάλς αντιμετώπισε τη Χενάν, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με 3-1. Είχε καλή παρουσία σε γενικές γραμμές και παρότι ισοφάρισε προσωρινά στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου, στην πορεία έμεινε με δέκα παίκτες και είδε την αντίπαλο της να πετυχαίνει ακόμη δυο τέρματα, για το τελικό αποτέλεσμα. Δεύτερη φετινή ήττα, μετά και από εκείνη της πρεμιέρας από τη Σαντόνγκ (1-0), ενώ ενδιάμεσα είχε μείνει στο μηδέν με τη Γιατάι.