20η αγωνιστική

Γκρουπ Υποβιβασμού

*Η αναμέτρηση διεξάγεται χωρίς την παρουσία θεατών.

*Σε περίπτωση που ομάδες τελειώσουν τη σεζόν ισόβαθμες, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι οι μεταξύ τους αγώνες.

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις 9 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων στην ιστορία τους.

ΝΤΑΛΙΑΝ ΓΙΦΑΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας ήττα με 1-0 από τη Χενάν, την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο 1ο ημίχρονο, με λίγες φάσεις εκατέρωθεν, κατάφερε να μείνει πίσω στο σκορ μετά από λάθος της, σε κρίσιμο χρονικό σημείο (1-0 με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ίβο στο 40′).  Ήταν καλύτερη των γηπεδούχων στο β’ μέρος, αλλά δεν κατάφερε να διασπάσει την άμυνα τους, παρά τις πολλές ευκαιρίες που δημιούργησε. Έτσι, το 1-0 έμεινε μοιραία μέχρι τέλους.

Ήταν η 2η ήττα της στα τελευταία 3 παιχνίδια πρωταθλήματος. Βρίσκεται στην 5η θέση του γκρουπ, στο +3 από τη ζώνη του υποβιβασμού και τη σημερινή της αντίπαλο, με 3 αγωνιστικές να απομένουν. Έχει σκοράρει στα 4 από τα τελευταία 5 παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 1-0 από τη Χενάν, με πέναλτι του Ίβο στο 40′.

Νταλιάν Γιφάνγκ Στατιστικά

*N/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365gr)

*Under1.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΤΣΟΝΓΚΙΝΓΚ ΛΙΦΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας ήττα με 0-1 από την Τιαντζίν, την προηγούμενη αγωνιστική. Ήταν ανταγωνιστική μόνο στο 1ο ημίχρονο του παιχνιδιού, με τις δύο ομάδες να δημιουργούν ελάχιστες ευκαιρίες στο διάστημα αυτό. Το β’ μέρος ανήκε ολοκληρωτικά στους φιλοξενούμενους, οι οποίοι δίκαια έφτασαν στο μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης, παίρνοντας τους 3 βαθμούς της νίκης στο 90′.

Αγνοεί τη νίκη μετά την επανέναρξη του πρωταθλήματος (0-2-3). Βρίσκεται εντός ζώνης υποβιβασμού, στο -1 από την Τιαντζίν και τη σωτηρία. Έχει δεχτεί γκολ στα 4 από τα τελευταία 5 παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Με πλήρες ρόστερ θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 0-1 από την Τιαντζίν.