11η αγωνιστική

*Με n/g ολοκληρώθηκαν οι τελευταίες 5 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

*Περιορισμένος αριθμός θεατών. Σε ουδέτερη τοποθεσία, στην πόλη Νταλιάν.

ΝΤΑΛΙΑΝ ΓΙΦΑΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ήττα με 1-3 από την πρωταθλήτρια Σαντόνγκ Ταϊσάν, την περασμένη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο 1ο ημίχρονο, σπατάλησε τις ευκαιρίες της και έμεινε πίσω στο σκορ σε κρίσιμο χρονικό σημείο (0-1 στο 41′). Κατώτερη των περιστάσεων στο β’ μέρος, δέχτηκε το 0-2 στο 52′, με το υπόλοιπο παιχνίδι να αποκτά διαδικαστικό χαρακτήρα. Η πρωταθλήτρια έβαλε και τρίτο γκολ (0-3 στο 83′), με το τελικό 1-3 να διαμορφώνεται στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού.

Τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για την Νταλιάν (0-1-2). Βρίσκεται στην 14η θέση της βαθμολογίας, στο +1 από τη ζώνη του υποβιβασμού και την 16η Κουανγκτσόου Έβεργκραντ. Μετράει μόλις 1 νίκη σε 10 αγώνες πρωταθλήματος, έχοντας δεχτεί γκολ στα 9 από αυτά τα 10 παιχνίδια.

Εκτός ο Γιουπένγκ Χε.

Νταλιάν Γιφάνγκ Στατιστικά

*N/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΣΑΝΓΚΑΙ SIPG ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ήττα με 0-1 από τη Γουχάν Θρι Τάουνς, την περασμένη αγωνιστική. Έμεινε με το καλημέρα πίσω στο σκορ (0-1 στο 5′), με την αντίπαλο της να υιοθετεί μία αμυντική προσέγγιση σε όλο το υπόλοιπο παιχνίδι, για να κρατήσει το αποτέλεσμα. Η Σανγκάι πίεσε, είχε τις ευκαιρίες της, αλλά χωρίς ουσία, με το 0-1 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Αυτή ήταν η πρώτη της ήττα μετά από τέσσερις αγωνιστικές. Βρίσκεται στην 8η θέση της βαθμολογίας, στο -7 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα και την 3η Χενάν. Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 7 από τις τελευταιίες 10 αναμετρήσεις της στο πρωτάθλημα.

Αποχώρησαν οι Όσκαρ και Μούι. Εκτός ο Λινπένγκ Ζανγκ.