Εξ αναβολής αναμέτρηση για τη 18η αγωνιστική

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι τελευταίες 6 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΝΤΑΛΙΑΝ ΓΙΦΑΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με 2-2 απέναντι στην Γκουοάν Πεκίνου, την περασμένη αγωνιστική. Προηγήθηκε με το καλημέρα του παιχνιδιού (1-0 στο 7′), σε ένα 1ο ημίχρονο όπου οι φιλοξενούμενοι είχαν το πάνω χέρι στη συνέχεια, ισοφαρίζοντας δίκαια με τον Ζενγκ στο 25′, με τον ίδιο παίκτη να αστοχεί σε πέναλτι δέκα λεπτά αργότερα. Ισορροπημένο το β’ μέρος, με την Γκουοάν να φτάνει στην ανατροπή στο 81′ και την Νταλιάν να απαντάει άμεσα, διαμορφώνοντας το τελικό 2-2 δύο λεπτά αργότερα!

Τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για την Νταλιάν (2-1-0). Βρίσκεται στη 12η θέση της βαθμολογίας, στο +8 από την επικίνδυνη ζώνη, με παιχνίδι λιγότερο από τη 16η Κουανγκτσόου Έβεργκραντ. Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 10 από τις 17 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Τέλος η σεζόν για τον Μπόσανσιτς. Δεν υπολογίζονται από τον κόουτς Ξιέ οι Τονγκ Λέι, Χουανχουάν Σαν και Γου Γουέι, που ήρθαν σε ρήξη με τη διοίκηση της ομάδας.

Νταλιάν Γιφάνγκ Στατιστικά

*4 συνεχόμενα over2.5+g/g.

*Έχει σκοράρει τουλάχιστον 2 γκολ στα τελευταία 4 παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΕΝΧΟΥΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε με 1-0 της Μεϊζχού Χάκα, την περασμένη αγωνιστική. Σε ένα μετριότατο ποιοτικά παιχνίδι, οι δύο ομάδες επικεντρώθηκαν στο να εξουδετερώσουν η μία την άλλη, με τις ευκαιρίες τους μπροστά από την αντίπαλη εστία να είναι ελάχιστες. Όλα έδειχναν πως Σένχουα και Χάκα θα μοιράζονταν τους βαθμούς, αλλά οι γηπεδούχοι καταφέρουν να “κλέψουν” τη νίκη, με το τελικό 1-0 να διαμορφώνεται στο 90ο λεπτό της αναμέτρησης.

Πέμπτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για τη Σένχουα (3-2-0). Βρίσκεται στην προνομιούχο 3η θέση, στο +2 από τις Σανγκάη SIPG και Χενάν και στο +3 από τη Μεϊζχού Χάκα, με παιχνίδι λιγότερο από τις δύο τελευταίες. Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 12 από τις 17 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Εκτός οι Μπασογκόγκ, Γιουνκιού Λι, Ζενγκ Τσενγκ, Τσιανρόνγκ Ζου, Ξι Γου, Μπι Τζινχάο και Τσεντζιέ Ζου.