* Μετρούν 3/5 over 2.5 στα μεταξύ τους παιχνίδια.

* g/g  τα 3/5 τελευταία παιχνίδια των δυο ομάδων.

*3-0-2 η προϊστορία των δυο ομάδων υπέρ του Ντάλας.

ΝΤΑΛΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 4-1 απέναντι στο Σαν Χοσέ. Tα τέρματα της αναμέτρησης πέτυχαν ο Φερέιρα στο 3΄, για να διπλασιάσει τα τέρματα των γηπεδούχων ο Φαρφάν στο 20′, το 3-0 ήρθε στο 41΄ με το δεύτερο προσωπικό γκολ του Φερέιρα, σκορ με το οποίο οι δυο ομάδες οδηγήθηκαν στα αποδυτήρια. Στo ΄δεύτερο μέρος και συγκεκριμένα στο 57΄ ο Βελάσκο έκανε το 4-0 για να μειώσει ο Εμποσίμπε στο 60′ για το τελικό αποτέλεσμα.

Καταιγιστικό το Ντάλας, επέστρεψε στις νίκες με το εμφατικό 4-1, μετά από δύο αγωνιστικές που δεν κατάφερε να κερδίσει. Δεν άφησε και πολλά περιθώρια μιας και ουσιαστικά η αναμέτρηση είχε τελειώσει από το πρώτο ημίχρονο με το σκορ να γράφει 3-0. Εκμεταλλεύτηκε την κόντρα και τους ανοιχτούς χώρους και κάπως έτσι ήρθε η νίκη απέναντι στην ομάδα του Σαν Χοσέ. 14 γκολ συνολικά μετράει μετά από αυτό το ματς ο Φερέιρα φέτος στο πρωτάθλημα.

Ντάλας Στατιστικά

*4/5 αναμετρήσεις της είχαν under 2.5.

*3/5 παιχνίδια τελευταία με n/g  ανεξαρτήτου έδρας.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 4-1 απέναντι στη Σικάγο Φάιρ. Προβάδισμα με 2-0 στο πρώτο μέρος για τους γηπεδούχους με τα τέρματα του Γκάζνταγκ στο 16΄ και του Έλιοτ στο 37΄. Στο δεύτερο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 49΄ ο Μουέλερ μείωσε για το 2-1 για να σκοράρει εκ νέου η Φιλαδέλφεια στο 53΄με τον Καράντζα, το τελικό 4-1 διαμόρφωσε στο 82′ ο Μπερκ.

Η Φιλαδέλφεια έχει κερδίσει έξι από τους τελευταίους επτά αγώνες της στο MLS μετά τη νίκη με 4-1 επί του Σικάγο. Προηγουμένως, είχε χάσει από το Σινσινάτι εκτός έδρας (3-1), αποτέλεσμα που έβαλε τέλος σε νικηφόρο σερί πέντε αναμετρήσεων. Ο Ντάνιελ Γκάζνταγκ κατέγραψε ένα γκολ και μια ασίστ στο ματς με τη Σικάγο,  έχει πέντε γκολ και τρεις ασίστ συνολικά στα τελευταία εφτά παιχνίδια του στο πρωτάθλημα.