Betarades.gr: Τα κορυφαία προγνωστικά στοιχήματος

ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ

Κατώτερη του αναμενόμενου εμφανίστηκε μεσοβδόμαδα η Νοτς Κάουντι που ηττήθηκε με 1-2 από τη Μόρκαμ για την εξ αναβολής αναμέτρηση για την 11η αγωνιστική. Περιορίστηκε σε παθητικό ρόλο στο μεγαλύτερο μέρος, βρέθηκε πίσω στο σκορ ακόμη και με 0-2, ενώ το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει στις καθυστερήσεις σε 1-2. Ακόμη μια κακή εμφάνιση για το συγκρότημα του Σέρινταν που γνώρισε την τρίτη σερί ήττα σε όλες τις διοργανώσεις, ενώ έχει καταφέρει να κρατήσει το μηδέν στα μετόπισθεν μόλις σε ένα παιχνίδι φέτος. Υποχώρησε στη 10η θέση της Λιγκ 2, με τη Νοτς Κάουντι να γνωρίζει πως η επιστροφή στις επιτυχίες είναι σήμερα μονόδρομος.

Προηγούμενο ματς: Την ήττα με 1-2 από τη Μόρκαμ γνώρισε η Νοτς Κάουντι την προηγούμενη αγωνιστική.

Στατιστικό: G/G τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της (παίξτο στην Interwetten).

Το Νοτς Κάουντι – Κρου παίζει στην Interwetten

ΚΡΟΥ

Με το βαθμό κατάφερε να φύγει από το Kenilworth Road την προηγούμενη αγωνιστική η Κρου, όπου αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 με τη Λούτον. Έδειξε λίγα πράγματα στο πρώτο ημίχρονο, ενώ πήγε στα αποδυτήρια με το εις βάρος της 1-0. Ανέβασε στροφές στο δεύτερο μέρος και τέρμα του Λόουι στο 64’ έφτασε στην ισοφάριση. Δεύτερη σερί ισοπαλία στο πρωτάθλημα, όπου συμπλήρωσε τέσσερις αγωνιστικές χωρίς νίκη. Επιρρεπής στο λάθος η άμυνα της, g/g τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στη Λιγκ 2. Στο -2 η διαφορά της από την πρώτη επτάδα, θα προσπαθήσει να βάλει σήμερα τέλος στο αρνητικό της σερί.

Προηγούμενο ματς: Ισόπαλες 1-1 αναδείχθηκαν Λούτον και Κρου την προηγούμενη αγωνιστική.

Στατιστικό: g/g τα πέντε τελευταία παιχνίδια της.