*16η αγωνιστική

*3/4 G/G & Over 2,5 στα τελευταία παιχνίδια τους.

ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ

Προηγούμενο ματς: Η Νοτς Κάουντι κέρδισε 3-0 εντός έδρας την Νιούπορτ, ανοίγοντας το σκορ με τον Κρόουλι στο 24’, ενώ “καθάρισε” ουσιαστικά την αναμέτρηση με άλλα δύο γκολ στη συνέχεια από τον Λάνγκσταφ (34’, 54’).

Η Νοτς Κάουντι ξεπέρασε με τον καλύτερο τρόπο την πρώτη της φετινή εντός έδρας ήττα, κερδίζοντας με το εντυπωσιακό 3-0 εντός έδρας την Νιούπορτ. Αυτή ήταν η δεύτερη σερί νίκη της έπειτα από τρία παιχνίδια που δεν είχε πετύχει κάποια.

Βρίσκεται πάντα αρκετά ψηλά, στην δεύτερη θέση του βαθμολογικού πίνακα, αλλά σε απόσταση βολής, στο -2 συγκεκριμένα, από την πρώτη θέση.

Νοτς Κάουντι Στατιστικά

*14/18 G/G στη σεζόν, 8/10 εντός έδρας.

*13/18 over 2,5 στη σεζόν, 9/10 εντός έδρας, εννιά σερί στα πιο πρόσφατα.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΡΕΞΑΜ

Προηγούμενο ματς: Η Ρέξαμ κέρδισε 2-1 εντός έδρας την Σάτον με τέρμα του Λι στο 89ο λεπτό και ενώ είχε προηγηθεί με τον Μάλιν στο 14’, πριν ισοφαριστεί από τον Ο’ Μπράιεν στο 59ο λεπτό.

Η Ρέξαμ κέρδισε με 2-1 εντός έδρας την Σάτον, πετυχαίνοντας τέταρτη νίκη στους εφτά τελευταίους αγώνες που δεν χάνει, ενώ έχει οκτώ νίκες στους 12 τελευταίους, όπου έχασε μόνο από την Στόκπορτ εκτός έδρας.

Έχει βρεθεί λίγο πιο κοντά στις πρώτες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα, πάντα εντός πρώτης επτάδας και θέσεων που οδηγούν στα play off, αλλά στο -5 από την κορυφή και στο -3 από τη σημερινή της ανρλιαλο.