*Η Νέα Υόρκη Σίτι επικράτησε και στα τρία εντός έδρας παιχνίδια με αντίπαλο την Ίντερ Μαϊάμι.

*Over 2.5 τα 3/4 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

Δείτε τα Προγνωστικά ΗΠΑ

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΣΙΤΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 με το Σικάγο, για το πρωτάθλημα. Παρότι προηγήθηκε στο 39′ με τον Γκάμπριελ Περέιρα, εν τέλει δέχθηκε την ισοφάριση στο 75ο λεπτό.

Εξακολουθεί να αγνοεί τη νίκη μετά τις δυο πρώτες στροφές του πρωταθλήματος η Νέα Υόρκη Σίτι. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Νικ Κάσινγκ φιλοξενήθηκε από το Σικάγο, με το οποίο μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Αποτέλεσμα δίκαιο, σε ένα αρκετά ισορροπημένο παιχνίδι, όπου αμφότερες είχαν από ένα ημίχρονο, με την ίδια να είναι καλύτερη στο πρώτο. Αυτός ήταν και ο πρώτος της βαθμός για φέτος, καθώς είχε προηγηθεί η ήττα με 2-0 από το Νάσβιλ, στην πρεμιέρα. Θέλει τώρα το κάτι παραπάνω, έχοντας και τη βοήθεια του κόσμου της.

Νέα Υόρκη Σίτι Στατιστικά

*Goal/Goal τα 3/4 τελευταία παιχνίδια.

*2-3 Goals τα πέντε τελευταία εντός έδρας παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 2-0 επί της Φιλαδέλφεια, για το πρωτάθλημα. Πήρε προβάδισμα στο 32′ με τον Ζεάν και στο 77′ ο Τέιλορ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Δυναμικά έχει ξεκινήσει την πορεία της στο φετινό πρωτάθλημα η Ίντερ Μαϊάμι. Για την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Φιλ Νέβιλ υποδέχθηκε τη Φιλαδέλφεια, της οποίας και επικράτησε με 2-0. Παρότι ήταν ένα ισορροπημένο παιχνίδι ανάμεσα στις δυο πλευρές, η ίδια αποδείχθηκε αρκετά πιο εύστοχη στην τελική προσπάθεια, για να φτάσει στο θετικό αποτέλεσμα. Έκανε έτσι το 2×2, καθώς είχε προηγηθεί η νίκη επί του Μόντρεαλ (2-0 εντός), στην πρεμιέρα. Για πρώτη φορά φέτος θα παίξει μακριά από την έδρα της.