*Έρχονται από 4/6 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

➡️ Δείτε όλα τα ματς στο κουπόνι παμε στοιχημα του Σαββάτου (22/06)!

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στο Μόντρεαλ. Στο 2-0 το ημίχρονο, στο 61’ το 2-1, το τελικό 2-2 ήρθε στο 88’.

Έσωσε την κατάσταση στο φινάλε την Τετάρτη κόντρα στο Μόντρεαλ, πήρε έστω την ισοπαλία, παρότι άξιζε τη νίκη. Καλύτερη η ομάδα της Νέας Υόρκης στο μεγαλύτερο κομμάτι, βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0 κόντρα στη ροή του ματς, στο δεύτερο μέρος έπαιξε μονότερμα τον αντίπαλο και δικαιώθηκε στο φινάλε. Τρίτο σερί αρνητικό αποτέλεσμα μετά την εκτός έδρας ήττα 1-0 κόντρα στη Νιου Ίνγκλαντ και το 0-0 με το Νάσβιλ, μετρά ρεκόρ 2-2-2 στις τελευταίες έξι αγωνιστικές, έχει ρεκόρ 4-4-3 στις τελευταίες 11 αγωνιστικές. Με 31 πόντους η Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς, καταλαμβάνει την τρίτη θέση της Ανατολής.

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 12/18 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 11/18 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΤΟΡΟΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-2 κόντρα στο Νάσβιλ. Το 1-0 ο Κοέλιο στο 34’, ισοφάρισε το Τορόντο στο 65’ και έκανε το 1-2 στις καθυστερήσεις.

Διπρόσωπο το Τορόντο την Τετάρτη, υπέστη αναπάντεχη εντός έδρας ήττα 1-2 απ’ το Νάσβιλ. Καλύτερο στο πρώτο ημίχρονο, είχε χαμένο πέναλτι και γκολ, μπορούσε να πάρει πιο ευρύ προβάδισμα. Στο δεύτερο μέρος υποχώρησε πολύ, δεν έκανε καλή εμφάνιση, το Νάσβιλ ισοφάρισε και ήταν επικίνδυνο, στο φινάλε βρήκε το 1-2 και “έκλεψε” τη νίκη. Δεύτερη σερί ήττα για το Τορόντο μετά το εντός έδρας 1-4 απ’ το Σικάγο, είχαν προηγηθεί δύο σερί ισοπαλίες, μετρά ρεκόρ 1-2-3 στις τελευταίες έξι αγωνιστικές, έχει ρεκόρ 4-2-5 στα τελευταία 11 ματς πρωταθλήματος, καταλαμβάνει την έβδομη θέση της Ανατολής.