*Φετινά ματς: Ατλάντα – Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς 1-0.

*Έρχονται από 5/7 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά ΗΠΑ

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στη Σάρλοτ. Στο 19’ το 0-2 με δύο γκολ του Μπέντερ, ο Βανζέιρ το 1-2 στο 53’, το 2-2 ο Χάρπερ στο 58’ για τους Ρεντ Μπουλς.

Άξιζε κάτι καλύτερο στο εντός έδρας 2-2 κόντρα στη Σάρλοτ, έκανε πολύ καλή εμφάνιση στο δεύτερο μέρος. Η Σάρλοτ ήταν ιδιαίτερα αποτελεσματική στο πρώτο ημίχρονο, σκόραρε δύο φορές, αλλά στο δεύτερο μέρος υπέφερε, η Νέα Υόρκη σκόραρε δύο φορές μέχρι το 58’ και είχε ευκαιρίες για την ολική ανατροπή. Άξιζε τη νίκη.

Επιστροφή στα θετικά αποτελέσματα μετά την εντός έδρας ήττα 0-3 κόντρα στο Ορλάντο, νωρίτερα επικράτησε 1-0 επί της Ίντερ Μαϊάμι εκτός έδρας. Στο 2-1-2 το ρεκόρ της στα τελευταία πέντε ματς πρωταθλήματος, με 20 πόντους η ομάδα της Νέας Υόρκης καταλαμβάνει την 13η θέση της Ανατολής. Επιστρέφει ο Ρέγιες (Αμυντικός, 15,2).

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 4/7 Under 2.5 σε όλες τις διοργανώσεις.

*Έρχεται από 5/7 NG σ’ όλες τις διοργανώσεις.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΑΤΛΑΝΤΑ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στη Νέα Υόρκη Σίτι. Το 0-1 ο Περέιρα στο 1’, ισοφάρισε ο Βολφ στο 11’, το 1-2 έκανε ξανά ο Περέιρα στο 56’, το τελικό 2-2 ήρθε στις καθυστερήσεις απ’ τον Φιρμίνο.

«Σώθηκε» στο φινάλε του εντός έδρας ματς κόντρα στη Νέα Υόρκη Σίτι, σε ματς που δεν είχε την τύχη στο πλευρό της. Η Νέα Υόρκη Σίτι ήταν τρομερά αποτελεσματική, σκόραρε δύο φορές σε τρεις τελικές προσπάθειες! Η Ατλάντα απάντησε στο 11’, απ’ το 56’ «κυνηγούσε» ξανά, πίεσε αρκετά και τελικά βρήκε το γκολ που άξιζε στις καθυστερήσεις. Άξιζε σίγουρα την ισοπαλία, ίσως και κάτι περισσότερο.

Επιστροφή στις απώλειες για την Ατλάντα μετά το εντός έδρας 3-1 επί της Ουάσινγκτον, νωρίτερα πήρε τέσσερις σερί ισοπαλίες κόντρα σε Λος Άντζελες (0-0 εκτός), Νιου Ίνγκλαντ (3-3 εντός), Ορλάντο (1-1 εκτός) και Σικάγο (3-3 εκτός), μετρά ρεκόρ 2-5-1 στις τελευταίες οκτώ αγωνιστικές. Με 29 πόντους είναι πέμπτη στην Ανατολή, διαθέτει μια απ’ τις κορυφαίες επιθέσεις ολόκληρης της λίγκας. Επιστρέφει ο Γιακουμάκης.