--> Nations League: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα και οι όμιλοι
+6

#betarades #στοιχημα

ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ 18 / 10 / 2018
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ CHAT

Nations League: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα και οι όμιλοι

Δείτε στο Betarades.gr την κλήρωση, τους ομίλους και το πρόγραμμα για το Nations League

Για πρώτη φορά στα χρονικά διεξάγεται φέτος το Nations League, ξεκινώντας από τις 06 Σεπτεμβρίου, με την αυλαία να «πέφτει» στις 09 Ιουνίου.

Συνολικά συμμετέχουν 55 εθνικές, μέλη της UEFA και τέσσερις εξ αυτών θα πάρουν το εισιτήριο για το EURO 2020, με τις υπόλοιπες να προκρίνονται κανονικά μέσω της διαδικασίας των ομίλων. Οι ομάδες αυτές χωρίστηκαν εξ αρχής σε τέσσερις κατηγορίες, ανάλογα και με τη δυναμικότητα τους, βάσει της θέσης που είχαν στην κατάταξη της FIFA μέχρι και τον Οκτώβριο του 2017.

Δείτε παρακάτω στο Betarades.gr τους ομίλους του Nations League, το πρόγραμμα των αγώνων, τις ημερομηνίες και τις ημέρες που θα διεξαχθούν τα παιχνίδια, από την πρεμιέρα μέχρι και τον τελικό.

Δείτε αναλυτικά ποιοι είναι οι όμιλοι του UEFA Nations League:

League A
A1: Γερμανία, Γαλλία, Ολλανδία
A2: Βέλγιο, Ελβετία, Ισλανδία
A3: Πορτογαλία, Ιταλία, Πολωνία
A4: Ισπανία, Αγγλία, Κροατία

League B
B1: Σλοβακία, Ουκρανία, Τσεχία
B2: Ρωσία, Σουηδία, Τουρκία
B3: Αυστρία, Βοσνία & Ερζεγοβίνη, Βόρεια Ιρλανδία
B4: Ουαλία, Ιρλανδία, Δανία

League C
C1: Σκωτία, Αλβανία, Ισραήλ
C2: Ουγγαρία, Ελλάδα, Φινλανδία, Εσθονία
C3: Σλοβενία, Νορβηγία, Βουλγαρία, Κύπρος
C4: Ρουμανία, Σερβία, Μαυροβούνιο, Λιθουανία

League D
D1: Γεωργία, Λετονία, Καζακστάν, Ανδόρα
D2: Λευκορωσία, Λουξεμβούργο, Μολδαβία, Σαν Μαρίνο
D3: Αζερμπαϊτζάν, Νησιά Φερόε, Μάλτα, Κόσοβο
D4: Σκόπια, Αρμενία, Λιχτενστάιν, Γιβραλτάρ

 

Ανοίξτε ένα λογαριασμό με τη bet365 σήμερα και λάβετε το 100% Μπόνους σας.

Το πρόγραμμα των αγώνων

League A

A1: Γερμανία, Γαλλία, Ολλανδία

1η αγωνιστική
Γερμανία – Γαλλία (06/09, 21:45) 0-0

2η αγωνιστική
Γαλλία – Ολλανδία (09/09, 21:45) 2-1

3η αγωνιστική
Ολλανδία – Γερμανία (13/10, 21:45) 3-0

4η αγωνιστική
Γαλλία – Γερμανία (16/10, 21:45) 2-1

5η αγωνιστική
Ολλανδία – Γαλλία (16/11, 21:45)

6η αγωνιστική
Γερμανία – Ολλανδία (19/11, 21:45)


A2: Βέλγιο, Ελβετία, Ισλανδία

1η αγωνιστική
Ελβετία – Ισλανδία (08/09, 19:00) 6-0

2η αγωνιστική
Ισλανδία – Βέλγιο (11/09, 21:45) 0-3

3η αγωνιστική
Βέλγιο – Ελβετία (12/10, 21:45) 2-1

4η αγωνιστική
Ισλανδία – Ελβετία (15/10, 21:45) 1-2

5η αγωνιστική
Βέλγιο – Ισλανδία (15/11, 21:45)

6η αγωνιστική
Ελβετία – Βέλγιο (18/11, 21:45)


A3: Πορτογαλία, Ιταλία, Πολωνία

1η αγωνιστική
Ιταλία – Πολωνία (07/09, 21:45) 1-1

2η αγωνιστική
Πορτογαλία – Ιταλία (10/09, 21:45) 1-0

3η αγωνιστική
Πολωνία – Πορτογαλία (11/10, 21:45) 2-3

4η αγωνιστική
Πολωνία – Ιταλία (14/10, 21:45) 0-1

5η αγωνιστική
Ιταλία – Πορτογαλία (17/11, 21:45)

6η αγωνιστική
Πορτογαλία – Πολωνία (20/11, 21:45)


A4: Ισπανία, Αγγλία, Κροατία

1η αγωνιστική
Αγγλία – Ισπανία (08/09, 21:45) 1-2

2η αγωνιστική
Ισπανία – Κροατία (11/09, 21:45) 6-0

3η αγωνιστική
Κροατία – Αγγλία (12/10, 21:45) 0-0

4η αγωνιστική
Ισπανία – Αγγλία (15/10, 21:45) 2-3

5η αγωνιστική
Κροατία – Ισπανία (15/11, 21:45)

6η αγωνιστική
Αγγλία – Κροατία (18/11, 16:00)


League B

B1: Σλοβακία, Ουκρανία, Τσεχία

1η αγωνιστική
Τσεχία – Ουκρανία (06/09, 21:45) 1-2

2η αγωνιστική
Ουκρανία – Σλοβακία (09/09, 16:00) 1-0

3η αγωνιστική
Σλοβακία – Τσεχία (13/10, 16:00) 1-2

4η αγωνιστική
Ουκρανία – Τσεχία (16/10, 21:45) 1-0

5η αγωνιστική
Σλοβακία – Ουκρανία (16/11, 21:45)

6η αγωνιστική
Τσεχία – Σλοβακία (19/11, 21:45)


B2: Ρωσία, Σουηδία, Τουρκία

1η αγωνιστική
Τουρκία – Ρωσία (07/09, 21:45) 1-2

2η αγωνιστική
Σουηδία – Τουρκία (10/09, 21:45) 2-3

3η αγωνιστική
Ρωσία – Σουηδία (11/10, 21:45) 0-0

4η αγωνιστική
Ρωσία – Τουρκία (14/10, 19:00) 2-0

5η αγωνιστική
Τουρκία – Σουηδία (17/11, 19:00)

6η αγωνιστική
Σουηδία – Ρωσία (20/11, 21:45)


B3: Αυστρία, Βοσνία & Ερζεγοβίνη, Βόρεια Ιρλανδία

1η αγωνιστική
Βόρεια Ιρλανδία – Βοσνία & Ερζεγοβίνη (08/09, 16:00) 1-2

2η αγωνιστική
Βοσνία & Ερζεγοβίνη – Αυστρία (11/09, 21:45) 1-0

3η αγωνιστική
Αυστρία – Βόρεια Ιρλανδία (12/10, 21:45) 1-0

4η αγωνιστική
Βοσνία & Ερζεγοβίνη – Βόρεια Ιρλανδία (15/10, 21:45) 2-0

5η αγωνιστική
Αυστρία – Ισπανία (15/11, 21:45)

6η αγωνιστική
Βόρεια Ιρλανδία – Αυστρία (18/11, 19:00)


B4: Ουαλία, Ιρλανδία, Δανία

1η αγωνιστική
Ουαλία – Ιρλανδία (06/09, 21:45) 4-1

2η αγωνιστική
Δανία – Ουαλία (09/09, 19:00) 2-0

3η αγωνιστική
Ιρλανδία – Δανία (13/10, 21:45) 0-0

4η αγωνιστική
Ιρλανδία – Ουαλία (16/10, 21:45) 0-1

5η αγωνιστική
Ουαλία – Δανία (16/11, 21:45)

6η αγωνιστική
Δανία – Ιρλανδία (19/11, 21:45)

Ανοίξτε ένα λογαριασμό με τη bet365 σήμερα και λάβετε το 100% Μπόνους σας.

League C

C1: Σκωτία, Αλβανία, Ισραήλ

1η αγωνιστική
Αλβανία – Ισραήλ (07/09, 21:45) 1-0

2η αγωνιστική
Σκωτία – Αλβανία (10/09, 21:45) 2-0

3η αγωνιστική
Ισραήλ – Σκωτία (11/10, 21:45) 2-1

4η αγωνιστική
Ισραήλ – Αλβανία (14/10, 21:45) 2-0

5η αγωνιστική
Αλβανία – Σκωτία (17/11, 21:45)

6η αγωνιστική
Σκωτία – Ισραήλ (20/11, 21:45)


C2: Ουγγαρία, Ελλάδα, Φινλανδία, Εσθονία

1η αγωνιστική
Φινλανδία – Ουγγαρία (08/09, 19:00) 1-0
Εσθονία – Ελλάδα (08/09, 21:45) 0-1

2η αγωνιστική
Ουγγαρία – Ελλάδα (11/09, 21:45) 2-1
Φινλανδία – Εσθονία (11/09, 21:45) 1-0

3η αγωνιστική
Ελλάδα – Ουγγαρία (12/10, 21:45) 1-0
Εσθονία – Φινλανδία (12/10, 21:45) 0-1

4η αγωνιστική
Εσθονία – Ουγγαρία (15/10, 21:45) 3-3
Φινλανδία – Ελλάδα (15/10, 21:45) 2-0

5η αγωνιστική
Ουγγαρία – Εσθονία (15/11, 21:45)
Ελλάδα – Φινλανδία (15/11, 21:45)

6η αγωνιστική
Ουγγαρία – Φινλανδία (18/11, 21:45)
Ελλάδα – Εσθονία (18/11, 21:45)


C3: Σλοβενία, Νορβηγία, Βουλγαρία, Κύπρος

1η αγωνιστική
Σλοβενία – Βουλγαρία (06/09, 21:45) 1-2
Νορβηγία – Κύπρος (06/09, 21:45) 2-0

2η αγωνιστική
Βουλγαρία – Νορβηγία (09/09, 19:00) 1-0
Κύπρος – Σλοβενία (09/09, 21:45) 2-1

3η αγωνιστική
Νορβηγία – Σλοβενία (13/10, 19:00) 1-0
Βουλγαρία – Κύπρος (13/10, 21:45) 2-1

4η αγωνιστική
Νορβηγία – Βουλγαρία (16/10, 21:45) 1-0
Σλοβενία – Κύπρος (16/10, 21:45) 1-1

5η αγωνιστική
Κύπρος – Βουlγαρία (16/11, 21:45)
Σλοβενία – Νορβηγία (16/11, 21:45)

6η αγωνιστική
Βουλγαρία – Σλοβενία (19/11, 21:45)
Κύπρος – Νορβηγία (19/11, 21:45)


C4: Ρουμανία, Σερβία, Μαυροβούνιο, Λιθουανία

1η αγωνιστική
Λιθουανία – Σερβία (07/09, 21:45) 0-1
Ρουμανία – Μαυροβούνιο (07/09, 21:45) 0-0

2η αγωνιστική
Σερβία – Ρουμανία (10/09, 21:45) 2-2
Μαυροβούνιο – Λιθουανία (10/09, 21:45) 2-0

3η αγωνιστική
Λιθουανία – Ρουμανία (11/10, 21:45) 1-2
Μαυροβούνιο – Σερβία (11/10, 21:45) 0-2

4η αγωνιστική
Ρουμανία – Σερβία (14/10, 16:00) 0-0
Λιθουανία – Μαυροβούνιο (14/10, 21:45) 1-4

5η αγωνιστική
Σερβία – Μαυροβούνιο (17/11, 16:00)
Ρουμανία – Λιθουανία (17/11, 21:45)

6η αγωνιστική
Σερβία – Λιθουανία (20/11, 21:45)
Μαυροβούνιο – Ρουμανία (20/11, 21:45)


League D

D1: Γεωργία, Λετονία, Καζακστάν, Ανδόρα

1η αγωνιστική
Καζακστάν – Γεωργία (06/09, 17:00) 0-2
Λετονία – Ανδόρα (06/09, 21:45) 0-0

2η αγωνιστική
Γεωργία – Λετονία (09/09, 19:00) 1-0
Ανδόρα – Καζακστάν (10/09, 21:45) 1-1

3η αγωνιστική
Γεωργία – Ανδόρα (13/10, 19:00) 3-0
Λετονία – Καζακστάν (13/10, 19:00) 1-1

4η αγωνιστική
Καζακστάν – Ανδόρα (16/10, 17:00) 4-0
Λετονία – Γεωργία (16/10, 21:45) 0-3

5η αγωνιστική
Καζακστάν – Λετονία (15/11, 17:00)
Ανδόρα – Γεωργία (15/11, 21:45)

6η αγωνιστική
Ανδόρα – Λετονία (19/11, 19:00)
Γεωργία – Καζακστάν (19/11, 19:00)


D2: Λευκορωσία, Λουξεμβούργο, Μολδαβία, Σαν Μαρίνο

1η αγωνιστική
Λευκορωσία – Σαν Μαρίνο (08/09, 19:00) 5-0
Λουξεμβούργο – Μολδαβία (08/09, 21:45) 4-0

2η αγωνιστική
Σαν Μαρίνο – Λουξεμβούργο (11/09, 21:45) 0-3
Μολδαβία – Λευκορωσία (11/09, 21:45) 0-0

3η αγωνιστική
Λευκορωσία – Λουξεμβούργο (12/10, 21:45) 1-0
Μολδαβία – Σαν Μαρίνο (12/10, 21:45) 2-0

4η αγωνιστική
Λευκορωσία – Μολδαβία (15/10, 21:45) 0-0
Σαν Μαρίνο – Λουξεμβούργο (15/10, 21:45) 3-0

5η αγωνιστική
Σαν Μαρίνο – Μολδαβία (15/11, 21:45)
Λουξεμβούργο – Λευκορωσία (15/11, 21:45)

6η αγωνιστική
Μολδαβία – Λουξεμβούργο (18/11, 19:00)
Σαν Μαρίνο – Λευκορωσία (18/11, 19:00)


D3: Αζερμπαϊτζάν, Νησιά Φερόε, Μάλτα, Κόσοβο

1η αγωνιστική
Αζερμπαϊτζάν – Κόσοβο (07/09, 19:00) 0-0
Νησιά Φερόε – Μάλτα (07/09, 21:45) 3-1

2η αγωνιστική
Κόσοβο – Νησιά Φερόε (10/09, 21:45) 2-0
Μάλτα – Αζερμπαϊτζάν (10/09, 21:45) 1-1

3η αγωνιστική
Νησιά Φερόε – Αζερμπαϊτζάν (11/10, 21:45) 0-3
Κόσοβο – Μάλτα (11/10, 21:45) 3-1

4η αγωνιστική
Αζερμπαϊτζάν – Μάλτα (14/10, 19:00) 1-1
Νησιά Φερόε – Κόσοβο (14/10, 19:00) 1-1

5η αγωνιστική
Αζερμπαϊτζάν – Νησιά Φερόε (17/11, 19:00)
Μάλτα – Κόσοβο (17/11, 19:00)

6η αγωνιστική
Κόσοβο – Αζερμπαϊτζάν (20/11, 21:45)
Μάλτα – Νησιά Φερόε (20/11, 21:45)


D4: Σκόπια, Αρμενία, Λιχτενστάιν, Γιβραλτάρ

1η αγωνιστική
Αρμενία – Λιχτενστάιν (06/09, 19:00) 2-1
Γιβραλτάρ – Σκόπια (06/09, 21:45) 0-2

2η αγωνιστική
Σκόπια – Αρμενία (09/09, 19:00) 2-0
Λιχτενστάιν – Γιβραλτάρ (09/09, 21:45) 2-0

3η αγωνιστική
Αρμενία – Γιβραλτάρ (13/10, 19:00) 0-1
Σκόπια – Λιχτενστάιν (13/10, 21:45) 4-1

4η αγωνιστική
Αρμενία – Σκόπια (16/10, 19:00) 4-0
Γιβραλτάρ – Λιχτενστάιν (16/10, 21:45) 2-1

5η αγωνιστική
Γιβραλτάρ – Αρμενία (16/11, 21:45)
Λιχτενστάιν – Σκόπια (16/11, 21:45)

6η αγωνιστική
Σκόπια – Γιβραλτάρ (19/11, 21:45)
Λιχτενστάιν – Αρμενία (19/11, 21:45)

Ανοίξτε ένα λογαριασμό με τη bet365 σήμερα και λάβετε το 100% Μπόνους σας.

Κλήρωση για το Final-4: Δεκέμβριος 2018

Τελικοί: 5-9 Ιουνίου 2019

Κλήρωση Euro 2020 Playoffs: 22 Νοεμβρίου 2019

Euro 2020 Playoffs: 26-31 Μαρτίου 2020

Διάβασε επίσης

Κορυφαία εταιρία