*Πρώτος γύρος των πλέι-οφ. Προκρίνεται η ομάδα που θα σημειώσει δύο νίκες. Σε περίπτωση ισοπαλίας, ακολουθούν απευθείας πέναλτι, έτσι ώστε να προκύψει νικητής.

*Το Νάσβιλ δεν έχει ηττηθεί ποτέ εντός έδρας σε νοκ άουτ παιχνίδι, μετρώντας χαρακτηριστικά επτά νίκες και δυο ισοπαλίες σε πλέι οφ και κύπελλο.

*No Goal και Under 2.5 τα τρία τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

*Στην κανονική περίοδο: Ορλάντο – Νάσβιλ 0-2, Νάσβιλ – Ορλάντο 0-1

*Στα πλέι-οφ: Ορλάντο – Νάσβιλ 1-0

👉 Βρες στο Betarades.gr παμε στοιχημα προγνωστικα για όλα τα παιχνίδια της ημέρας!

ΝΑΣΒΙΛ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 1-0 από το Ορλάντο. Δέχθηκε το μοναδικό τέρμα στο 41ο λεπτό.

Συνέχεια στα αρνητικά αποτελέσματα έδωσε το Νάσβιλ. Πιο συγκεκριμένα, την περασμένη εβδομάδα, η ομάδα του Γκάρι Σμιθ φιλοξενήθηκε από το Ορλάντο, κόντρα στο οποίο γνώρισε την ήττα με 1-0 στο πρώτο μεταξύ τους παιχνίδι. Αφού έχασε μια τεράστια ευκαιρία να προηγηθεί στο σκορ, βρέθηκε πίσω λίγο πριν την ανάπαυλα, ενώ τρία λεπτά μετά είχε και δοκάρι. Είχε ευκαιρίες για να ισοφαρίσει στην πορεία, αλλά αποδείχθηκε αρκετά άστοχη. Δεύτερη διαδοχική ήττα, μετά και από εκείνη κόντρα στη Νέα Υόρκη (0-1 εντός). Θα προσπαθήσει να επαναλάβει μια αντίστοιχη εμφάνιση απόψε, ευελπιστώντας σε ένα καλύτερο αποτέλεσμα αυτή τη φορά.

Νάσβιλ Στατιστικά

*Under 2.5 τα 6/7 τελευταία παιχνίδια.

*Under 2.5 τα 5/6 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΡΛΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 1-0 επί του Νάσβιλ. Βρήκε δίχτυα στο 41ο λεπτό με τον Καρταχένα.

Με το πόδι πατημένο στο γκάζι εξακολουθεί να πορεύεται το Ορλάντο. Την περασμένη εβδομάδα, το σύνολο του Όσκαρ Παρέχα μπορεί να δυσκολεύτηκε αρκετά, ωστόσο κατάφερε να αποφύγει τα χειρότερα και να επικρατήσει με 1-0 του Νάσβιλ. Κινδύνευσε σε αρκετές περιπτώσεις, έχοντας μάλιστα σύμμαχο και το δοκάρι, ωστόσο το τέρμα που σημείωσε στο 41ο λεπτό, ήταν αρκετό για να χαρίσει το θετικό αποτέλεσμα. Έφτασε έτσι τις πέντε διαδοχικές νίκες, στις 4/5 κράτησε και το μηδέν στην άμυνα. Πανηγύρισε το διπλό στις 3/4 πιο πρόσφατες εξόδους, στις οποίες είχε και μια ήττα.