*Αήττητο το Νάσβιλ σε πέντε συνολικά παιχνίδια κόντρα στο Μόντρεαλ. Επικράτησε και στα δυο πιο πρόσφατα εξ αυτών.

*Goal/Goal τα 3/4 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

Δείτε τα Προγνωστικά ΗΠΑ

ΝΑΣΒΙΛ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 0-0 με τη Νέα Υόρκη, για το πρωτάθλημα.

Αήττητο παρέμεινε το Νάσβιλ, στα δυο πρώτα παιχνίδια του για το πρωτάθλημα. Για την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γκάρι Σμιθ φιλοξενήθηκε από τη Νέα Υόρκη, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα. Δεν ικανοποίησε σε καμία περίπτωση με την εμφάνιση της και δεν κατάφερε να γίνει απειλητική προς την αντίπαλη εστία, ενώ στάθηκε τυχερή για να αποφύγει και τα χειρότερα. Δεύτερο σερί ματς που κρατάει το μηδέν στην άμυνα, μετά και το εντός 2-0 κόντρα στη Νέα Υόρκη Σίτι, στην πρεμιέρα.

Νάσβιλ Στατιστικά

*No Goal και Under 2.5 τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια.

*2-3 Goals τα τέσσερα τελευταία εντός έδρας παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΜΟΝΤΡΕΑΛ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 1-0 από το Όστιν, για το πρωτάθλημα. Το τέρμα που δέχθηκε στο 88ο λεπτό, διαμόρφωσε και το τελικό αποτέλεσμα.

Απογοητευτικό το ξεκίνημα για το Μόντρεαλ, στο φετινό πρωτάθλημα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ερνάν Λοσάδα φιλοξενήθηκε από το Όστιν, κόντρα στο οποίο έμεινε με άδεια χέρια, μετά και το τελικό 1-0. Δεν κατάφερε να δείξει αρκετή μαχητικότητα και να διεκδικήσει κάτι περισσότερο, γεγονός που “πλήρωσε” στα τελευταία λεπτά του αγώνα. Δεύτερη ήττα σε ισάριθμα παιχνίδια, μετά και το εκτός 2-0 από την Ίντερ Μαϊάμι στην πρεμιέρα. Δύσκολο θα τη δούμε να αλλάζει απόψε τη μοίρα της, κόντρα σε μια ομάδα που δεν έχει κερδίσει ποτέ της.