*Έρχονται από 6/7 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά MLS

ΝΑΣΒΙΛ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 5-0 κόντρα στο Λος Άντζελες. Στο 2-0 το σκορ μέχρι το 18’, το 3-0 ήρθε στο 47’, το 4-0 ήρθε στο 74’, το τελικό 5-0 διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις. Με δέκα παίκτες απ’ το 61’ το Νάσβιλ.

Με «κρότο» ήρθε η πρώτη ήττα για το Νάσβιλ, που διασύρθηεκ εκτός έδρας την περασμένη εβδομάδα κόντρα στο Λος Άντζελες. Ο αντίπαλος σκόραρε δύο φορές μέχρι το 18’ και έβαλε τις βάσεις για την επικράτηση, ο αντίπαλος είχε φάσεις, αλλά δεν είχε αποτελεσματικότητα. Στο δεύτερο μέρος το Λος Άντζελες ήταν πολύ καλύτερο, εκμεταλλεύτηκε την αποβολή του Νάσβιλ και έφτασε στο άνετο 5-0. Πρώτη ήττα για το Νάσβιλ στο φετινό πρωτάθλημα, ερχόταν απ’ την πρώτη νίκη κόντρα στη Σάρλοτ (2-1), νωρίτερα μετρούσε 3/3 ισοπαλίες.

ΝΑΣΒΙΛ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 3/5 Over 2.5.

*Έρχεται από 3/5 G/G.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-0 κόντρα στη Σάρλοτ. Το 1-0 στο 83’, το 2-0 ήρθε στο 88’. Με δέκα παίκτες απ’ το 26’ το Κολόμπους.

Κάποια στιγμή θα έχανε το Κολόμπους, αυτό τελικά συνέβη στο εκτός έδρας ματς με το Σάρλοτ την περασμένη εβδομάδα. Μοιρασμένο το πρώτο ημίχρονο, ο αντίπαλος έμεινε με δέκα παίκτες στο 26’ και από εκεί η πλάστιγγα έγειρε υπέρ της Σάρλοτ, που έχασε πέναλτι στις καθυστερήσεις. Στο δεύτερο 45λεπτο το Κολόμπους έπαιξε προφανώς μόνο παθητικά, η Σάρλοτ πίεζε πολύ, βρήκε τις λύσεις στα τελευταία λεπτά, σκόραρε δύο φορές απ’ το 83’ μέχρι το 88’ και πήρε το ματς. Πρώτη ήττα για το Κολόμπους στο φετινό πρωτάθλημα, ερχόταν από δύο διαδοχικές νίκες, μετρά ρεκόρ 3-1-1 στις πρώτες πέντε αγωνιστικές.