*Στον πρώτο γύρο: Ρέμο – Μπρούσκε 2-1

*Η Μπρούσκε έχει κερδίσει και τους δύο αγώνες που έχει υποδεχθεί την Ρέμο.

*Και τα τρία παιχνίδια τους στο παρελθόν έχουν λήξει G/G μαζί με over 2,5.

ΜΠΡΟΥΣΚΕ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Μπρούσκε έχασε ξανά έπειτα από δύο συνεχόμενες νίκες και μάλιστα με το «βαρύ» 4-1 εκτός έδρας από την CSA. Και στο γήπεδό της κέρδισε τον πιο πρόσφατο αγώνα της έπειτα από εφτά παιχνίδια στα οποία δεν τα είχε καταφέρει.

Η αφαίρεση τριών βαθμών που είχε λόγω αντικανονικής συμμετοχής παίκτη την έχει φέρει αρκετά χαμηλά στο βαθμολογικό πίνακα, στην τελευταία θέση παραμονής, σε απόσταση βολής, στο +2 συγκεκριμένα, από την ζώνη του υποβιβασμού.

Τραυματίες είναι οι πλάγιοι μπακ Βιβίκο, Μαρσέλο, o κεντρικός αμυντικός Αλεξ Ρουάν οι μέσοι Ταλιάρι, Ζουλιάνο, Φιλίπε Σόουτο και οι επιθετικοί Μαρλόνε, Μάρκος Αντόνιο και τιμωρημένοι είναι οι κεντρικοί αμυντικοί Εβερτον Αλεμάο και Ιάνσον.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Μπρούσκε έχασε άνετα και όσο εύκολα δείχνει το τελικό 4-1 από την CSA, σε έναν αγώνα που απλά ισοφάρισε το πρώτο γκολ που δέχθηκε από τον Ντελατόρε στο 33’, με τον Γκαρσέζ στο 42’. Αλλά δέχθηκε σε κρίσιμο χρονικό σημείο, στην εκπνοή του ημιχρόνου, το δεύτερο τέρμα από τον Ντελατόρε, με δύο ακόμη να ακολουθούν στο δεύτερο ημίχρονο από τους Γιούρι (47’), Ρενάτο Κάζα (71’), παίζοντας και το τελευταίο 20λεπτο με παίκτη λιγότερο.

Μπρούσκε Στατιστικά

*Εχει έξι σερί N/G εντός έδρας, 10/14 συνολικά, τα εννιά μαζί με under 2,5 (δες το στην bet365)

*Οι 10 από τους 14 εντός έδρας αγώνες της στο εθνικό πρωτάθλημα έληξαν ισόπαλοι στο πρώτο ημίχρονο.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777

ΡΕΜΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Ρέμο ηττήθηκε 1-0 εκτός έδρας από την Βίλα Νόβα, χάνοντας μεγάλη ευκαιρία να πάρει κάτι, ειδικά δεδομένου πώς έπαιζε για περισσότερο από ένα ημίχρονο με παίκτη περισσότερο! Αυτή ήταν η πρώτη της ήττα έπειτα από τρεις αγώνες, αλλά ταυτόχρονα δεν κερδίζει εδώ και τρία παιχνίδια και ειδικά εκτός έδρας δεν έχει νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις, με δύο ήττες σε αυτό το διάστημα.

Είναι λίγο κάτω από τα μισά του βαθμολογικού πίνακα, απέχοντας αρκετά τόσο από την ζώνη του υποβιβασμού, στο +8 για την ακρίβεια, όσο και από την πρώτη τετράδα και τις θέσεις ανόδου, στο -10 συγκεκριμένα.

Τραυματίες είναι οι αμυντικοί Γουέλινγκτον Σίλβα, Ιγκόρ Φερνάντες, Ρομέρσιο και ο επιθετικός Ερικ Φλόρες, που λείπουν εδώ και καιρό και ο πρόσφατα χτυπημένος γκολκίπερ Βινίσιους. Επιστρέφει από τιμωρία ο αριστερός μπακ Μάρλον, αλλά και ο μέσος Αντερσον Ουτσόα που αποθεραπεύτηκε.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Ρέμο έχασε 1-0 εκτός έδρας από την Βίλα Νόβα, χάρη σε ένα τέρμα του Αλεσον στο 13ο λεπτό, χωρίς να εκμεταλλευτεί το γεγονός πώς έπαιζε για περίπου ένα ημίχρονο και κάτι παραπάνω, με παίκτη περισσότερο. Μόνο μία μεγάλη ευκαιρία έχασε στο δεύτερο ημίχρονο για να ισοφαρίσει, αλλά θα μπορούσε να δεχθεί και δεύτερο τέρμα.