*2η αγωνιστική

*Η Μπράντφορντ έχει χάσει τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της από την Ολνταμ.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Μπράντφορντ ηττήθηκε με 2-1 εκτός έδρας από την Νότιγχαμ, που παίζει δύο κατηγορίες υψηλότερα, για το Λιγκ Καπ, με αποτέλεσμα να αποκλειστεί από τη συνέχεια του θεσμού. Εξακολουθεί λοιπόν να ψάχνει την πρώτη της νίκη στη σεζόν, αν και το 0-0 που έφερε στην πρεμιέρα στη δύσκολη έδρα της Εξετερ μπορεί να θεωρηθεί θετικός βαθμός.

Στο τελευταίο παιχνίδι έδειξε και επιθετικές αρετές που δεν είχε στον πρώτο της αγώνα και θα πρέπει να τις επαναλάβει στους αγώνες του πρωταθλήματος, αν θέλει επιτέλους να πετύχει τον στόχο της ανόδου.

Απουσιάζουν λόγω τραυματισμού οι Σονγκό (ΜΕ), Θρέλκεντ (ΑΜ), Σάτον (ΜΕ).

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Μπράντφορντ έχασε 2-1 εκτός έδρας από την Νότιγχαμ, αν και η εμφάνιση της, ειδικά επιθετικά, ήταν αρκετά καλή, απλά της έλειψε λίγο περισσότερη αποτελεσματικότητα. Δέχθηκε δύο γκολ σε τρία λεπτά στο πρώτο ημίχρονο από τον Καρβάλιο (39’, 41’), μείωσε στο 54’ με τον Κουκ, αλλά δεν κατάφερε να ισοφαρίσει, παρόλο που προσπάθησε αρκετά.

Μπράντφορντ Στατιστικά

*Από τα εννιά επίσημα και φιλικά παιχνίδια της τα έξι έχουν λήξει με 2-3 γκολ (δες το στην Interwetten)

*Εχει 5/9 Ν/G σε επίσημα και φιλικά παιχνίδια της.

*Εχει 5/9 over 2,5 σε επίσημα και φιλικά παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΟΛΝΤΑΜ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Ολνταμ αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2 εντός έδρας με την Τρανμίρ για το Λιγκ Καπ, σε έναν αγώνα που ήταν καλύτερη και άξιζε να κερδίσει από την κανονική του διάρκεια, παρόλο που βρέθηκε να χάνει με 0-2! Αλλά τελικά τα κατάφερε, να προκριθεί, επικρατώντας στα πέναλτι με 4-3.

Ακόμη επομένως δεν έχει νίκη σε 90λεπτο, μετά και την ήττα στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος με 0-1 εντός έδρας από την Νιούπορτ.

Ο κορωνοϊός χτύπησε και τον προπονητή της, Κιθ Κερλ, με αποτέλεσμα να λείπει και αυτός από τη σημερινή αναμέτρηση, όπως και κάποιοι παίκτες του που παραμένουν σε καραντίνα. Στη θέση του, στον πάγκο, θα βρίσκεται ο βοηθός του, Κόλιν Γουέστ. Πήρε τον μέσο Χόπκατ, που στο παρελθόν έχει παίξει και στην Εστερσουντ!

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Ολνταμ έφερε 2-2 εντός έδρας με την Τρανμίρ, σε ένα παιχνίδι που βρέθηκε πίσω στο σκορ από τέρμα του Φόλεϊ στο 40’, ενώ στο 51’ ο Ντέβιτ έκανε το 0-2, κόντρα στη ροή του αγώνα. Αλλά κατάφερε να ισοφαρίσει με γκολ του Μπαλαμπούλα στο 59’ και με αυτογκόλ του Ντέιβις στο 68ο λεπτό.