*19η αγωνιστική

*Η Μπαρνέτ δεν έχει χάσει ποτέ από την Μέιντενχεντ, με πέντε νίκες και μία ισοπαλία, έχοντας 3/3 νίκες στο γήπεδό της, χωρίς να έχει δεχθεί καν γκολ.

Δείτε τις Στοιχηματικές Εταιρίες

ΜΠΑΡΝΕΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Μπαρνέτ κατάφερε να κερδίσει με 1-2 εκτός έδρας την Γουόκινγκ, με γκολ στο τελευταίο λεπτό και ενώ έχανε με τέρμα σχεδόν από τα αποδυτήρια. Ο τρόπος λοιπόν που ήρθε αυτή η νίκη, δείχνει τον χαρακτήρα που έχει διαμορφώσει μετά την αλλαγή προπονητή και την βελτίωση που έχει επιφέρει στις τάξεις της ομάδας. Αυτή ήταν η δεύτερη σερί νίκη της, έχοντας και δύο συνεχόμενες στο γήπεδό της, αλλά τέσσερις στους πέντε τελευταίους αγώνες της.

Είναι στο δεύτερο μισό του βαθμολογικού πίνακα, στην 15η θέση συγκεκριμένα, απέχοντας τους ίδιους ακριβώς βαθμούς, οκτώ για την ακρίβεια, τόσο από την πρώτη επτάδα και τις θέσεις που οδηγούν στα πλέι οφς για την άνοδο, όσο και από την ζώνη του υποβιβασμού.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Μπαρνέτ κέρδισε 1-2 εκτός έδρας την Γουόκινγκ, αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ από τέρμα του ΜακΝέρνι μόλις στο δεύτερο λεπτό, αλλά ισοφάρισε με τον Μάριοτ στο 28’, ενώ ο ίδιος παίκτης της χάρισε τη νίκη στο τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης.

Μπαρνέτ Στατιστικά

*Εχει 5/6 over 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της (δες το στην Betshop)

*Εχει 5/9 over 2,5 εντός έδρας στη σεζόν.

*Εχει 5/9 2-3 γκολ εντός έδρας στη σεζόν.

ΜΕΪΝΤΕΝΧΕΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Μέιντενχεντ δεν έπαιξε τους δύο τελευταίους αγώνες της, λόγω κρουσμάτων κορωνοϊού σε αυτήν!  Στο τελευταίο της παιχνίδι έμεινε πολύ μακριά από τον καλό της εαυτό και έχασε δια περιπάτου με 4-0 εκτός έδρας από την Μπόρεχαμ Γουντ. Αυτή ήταν η τέταρτη συνεχόμενη της ήττα, ενώ ειδικά μακριά από την έδρα της κέρδισε μόνο το πρώτο παιχνίδι της φέτος και από τότε έχει έξι ήττες σε εφτά αγώνες, με τέσσερις σερί στα πιο πρόσφατα.

Είναι στην τελευταία θέση παραμονής, ισόβαθμη με την Σάουθπορτ που είναι εντός ζώνης υποβιβασμού, με ίδια διαφορά τερμάτων, αλλά με καλύτερη επίθεση, με αποτέλεσμα να είναι από πάνω της.

Και ο προπονητής της, Αλαν Ντέβονσαϊρ, ξεκαθάρισε πώς η περίοδος που πέρασαν με καραντίνα, δεν ήταν καθόλου καλή και εύκολη για την ομάδα του, χωρίς προπονήσεις και με πολλές απουσίες.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Μέιντενχεντ ηττήθηκε εύκολα και χωρίς να προσπαθήσει έντονα, με 4-0 εκτός έδρας από την Μπόρεχαμ Γουντ. Μέσα σε έξι λεπτά στο πρώτο ημίχρονο βρέθηκε να χάνει με 2-0 από τα τα γκολ των Μπόντεν (18’), Ρις (24’), ενώ στο δεύτερο μισό του αγώνα, σχεδόν με την έναρξη του δέχθηκε και τρίτο τέρμα από τον Μπόντεν στο 46’, ενώ ο Μεντί στο 79ο λεπτό διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.