*6η αγωνιστική

*4/5 over 2,5 στο παρελθόν σε αυτό το γήπεδο, τρία σερί στα πιο πρόσφατα.

ΜΠΑΡΝΕΤ

Προηγούμενο ματς: Η Μπαρνέτ έχασε 1-0 εκτός έδρας από την Ντάγκεναμ, με ένα αυτογκόλ του Καμπάμπα στο 86ο λεπτό, σε έναν αγώνα που δεν είχε πολλές ευκαιρίες μπροστά στις δύο εστίες.

Η Μπαρνέτ προέρχεται από την πρώτη της φετινή ήττα, αφού έχασε με 1-0 εκτός έδρας από την Ντάγκεναμ σε ένα μικρό γειτονικό ντέρμπι, ανάλογο σαν αυτό που παίζει και σήμερα.

Και όπως τόνισε και ο προπονητής της, Ντιν Μπρέναν, στον τελευταίο αγώνα οι παίκτες του δεν ανταποκρίθηκαν στα υψηλά στάνταρ που έχουν θέσει μόνοι τους, με προηγούμενες εμφανίσεις τους.

Στο γήπεδό της πάντως έχει 2/2 νίκες μέχρι στιγμής, ενώ η τελευταία της ήττα δεν μετριάζει το πάρα πολύ καλό ξεκίνημα που έχει πραγματοποιήσει στη σεζόν.

Μπαρνέτ Στατιστικά

*Δύο σερί N/G στα τελευταία παιχνίδια της, 3/5 συνολικά στη σεζόν.

*Δύο συνεχόμενα under 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της, 3/5 συνολικά στη σεζόν.

ΕΜΠΣΦΛΙΤ ΓΙΟΥΝ.

Προηγούμενο ματς: Η Έμπσφλιτ κέρδισε 3-0 εντός έδρας την Κιντερμίνστερ, “καθαρίζοντας” το παιχνίδι από το πρώτο ημίχρονο, όταν και σκόραρε και τα τρία της τέρματα, με τους Πόλεον (23’, 29’), Ο’ Νιλ (45’+), ενώ απέκτησε και αριθμητικό πλεονέκτημα με αποβολή αντίπαλου παίκτη στο 32ο λεπτό! Παρόλα αυτά, στο δεύτερο ημίχρονο δεν άλλαξε τίποτα.

Η Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ επικράτησε πολύ εύκολα με 3-0 εντός έδρας της Κιντερμίνστερ, έχοντας ξεκινήσει και αυτή πάρα πολύ καλά τη φετινή της προσπάθεια μετά την επιστροφή της στην κατηγορία. Συγκεκριμένα έχει τρεις νίκες και δύο ήττες, οι οποίες έρχονται εναλλάξ, ανά αγώνα!

Πάντως ο τεχνικός της, Ντένις Κούτριεμπ, παραδέχθηκε πώς είπε στους παίκτες του να χαλαρώσουν στο δεύτερο ημίχρονο του προηγούμενου αγώνα, για να μην κουραστούν τζάμπα ενόψει της σημερινής αναμέτρησης.

Έμπσφλιτ Στατιστικά

*Δύο σερί over 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της, 3/5 συνολικά στη σεζόν.

*Δύο συνεχόμενοι αγώνες με 2-3 γκολ στα τελευταία παιχνίδια της, 3/5 συνολικά στη σεζόν.