* 4/5 τελευταίες τους αναμετρήσεις ήρθαν Over 2.5

* 6/7 τελευταία τους ματς, στην έδρα της Μπάνικ, η Μπόλεσλαβ σκόραρε τουλάχιστον 1 γκολ

* Στα 4 τελευταία τους παιχνίδια κέρδισε η Μπάνικ, ανεξαρτήτως έδρας

ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα από την Βικτόρια Πλζεν με 3-1. Ίσως να την αδικεί το σκορ, αφού επιθετικά ήταν πολύ καλή, απέναντι μάλιστα σε μία ομάδα όπως η Πλζεν. Βρέθηκε να χάνει 2-0 στο ημίχρονο, ενώ θα μπορούσε να είναι και 2-2. Στο δεύτερο μέρος, κατάφερε να μειώσει γρήγορα σε 2-1, αλλά αφού δέχθηκε και τρίτο γκολ κατέρρευσε.

Μετά την εκτός έδρας ήττα από την Βικτόρια Πλζεν με 3-1, βρίσκεται στην 12η θέση με 14 βαθμούς. Ακόμα δεν έχει πανηγυρίσει εκτός έδρας νίκη, έχοντας 5 ισοπαλίες και 1 ήττα σε 6 παιχνίδια, ενώ στην έδρα της δείχνει να τα πηγαίνει καλύτερα. Παραμένουν εκτός οι τραυματίες Σβόζιλ και Τάκακς.

ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* 5/6 τελευταία εντός έδρας ματς με G/G.

* 7/7 εντός έδρας παιχνίδια με Over 2.5.

ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη απέναντι στην Μποέμιανς με 4-3. Βρέθηκε 3 φορές πίσω στο σκορ και τις 3 κατάφερε να απαντήσει, ενώ πήρε και τη νίκη στο τέλος, αφού εκμεταλλεύτηκε τον παίκτη παραπάνω που είχε στο τελευταίο 25λεπτο του παιχνιδιού.

Μετά την εντός έδρας νίκη απέναντι στην Μποέμιανς με 4-3, βρίσκεται στην 9η θέση με 16 βαθμούς. Αυτή ήταν η πρώτη εντός έδρας νίκη για την Μπόλεσλαβ την φετινή σεζόν, αφού μέχρι τώρα δείχνει να τα πηγαίνει καλύτερα μακριά από την έδρα της. Παραμένουν εκτός οι τραυματίες Εκπάι, Κρομπότ και Σκόντα.