+53

#betarades #στοιχημα

ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ 21 / 07 / 2018
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ CHAT

Μουντιάλ 2018: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα και οι όμιλοι

Δείτε στο Betarades.gr την κλήρωση, τους ομίλους και το πρόγραμμα για το Παγκόσμιο Κύπελλο 2018 στα γήπεδα της Ρωσίας

Το Μουντιάλ 2018 διεξάγεται στη Ρωσία από τις 14 Ιουνίου έως τις 15 Ιουλίου. Συμμετέχουν 32 ομάδες χωρισμένες αρχικά σε οκτώ ομίλους των τεσσάρων, από τους οποίους θα πάρουν την πρόκριση για τα νοκ άουτ οι δύο πρώτοι.

Δείτε παρακάτω στο Betarades.gr τους ομίλους του Μουντιάλ, το πρόγραμμα των αγώνων, τις ημερομηνίες και τις ημέρες που θα διεξαχθούν τα παιχνίδια, από την πρεμιέρα μέχρι και τον τελικό.

Δείτε ποιοι είναι οι οκτώ όμιλοι του Μουντιάλ 2018:

Διαγωνισμός Προγνωστικών με έπαθλα αξίας 5000€ – ΠΑΡΤΕ ΜΕΡΟΣ!

Κάντε κλικ στα ονόματα των ομάδων και δείτε τα αναλυτικά αφιερώματα για την κάθε μία και για κάθε παίκτη ξεχωριστά!

1ος: Ρωσία, Σαουδική Αραβία, Αίγυπτος, Ουρουγουάη
2oς: Πορτογαλία, Ισπανία, Μαρόκο, Ιράν
3ος: Γαλλία, Αυστραλία, Περού, Δανία
4ος: Αργεντινή, Ισλανδία, Κροατία, Νιγηρία
5ος: Βραζιλία, Ελβετία, Κόστα Ρίκα, Σερβία
6ος: Γερμανία, Μεξικό, Σουηδία, Νότιος Κορέα
7ος: Βέλγιο, Παναμάς, Τυνησία, Αγγλία
8ος: Πολωνία, Σενεγάλη, Κολομβία, Ιαπωνία

Ανοίξτε ένα λογαριασμό με τη bet365 σήμερα και λάβετε το 100% Μπόνους σας.

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα

Πέμπτη 14/6
18:00: Ρωσία – Σαουδική Αραβία 5-0 (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

Παρασκευή 15/6
15:00: Αίγυπτος – Ουρουγουάη 0-1 (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
18:00: Μαρόκο – Ιράν 0-1 (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
21:00: Πορτογαλία – Ισπανία 3-3 (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

Σάββατο 16/6
13:00: Γαλλία – Αυστραλία 2-1 (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)
16:00: Αργεντινή – Ισλανδία 1-1 (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
19:00: Περού – Δανία 0-1 (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)
22:00: Κροατία – Νιγηρία 2-0 (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

Διαγωνισμός Προγνωστικών με έπαθλα αξίας 5000€ – ΠΑΡΤΕ ΜΕΡΟΣ!

Κυριακή 17/6
15:00: Κόστα Ρίκα – Σερβία 0-1 (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
18:00: Γερμανία – Μεξικό 0-1 (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
21:00: Βραζιλία – Ελβετία 1-1 (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)

Δευτέρα 18/6
15:00: Σουηδία – Νότια Κορέα 1-0 (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
18:00: Βέλγιο – Παναμάς 3-0 (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)
21:00: Τυνησία – Αγγλία 1-2 (ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)

Τρίτη 19/6
15:00: Κολομβία – Ιαπωνία 1-2 (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)
18:00: Πολωνία – Σενεγάλη 1-2 (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
21:00: Ρωσία – Αίγυπτος 3-1 (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

Τετάρτη 20/6
15:00: Πορτογαλία – Μαρόκο 1-0 (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
18:00: Ουρουγουάη – Σ. Αραβία 1-0 (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)
21:00: Ιράν – Ισπανία 0-1 (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

Πέμπτη 21/6
15:00: Δανία – Αυστραλία 1-1 (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
18:00: Γαλλία – Περού 1-0 (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
21:00: Αργεντινή – Κροατία 0-3 (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

Παρασκευή 22/6
15:00: Βραζιλία – Κόστα Ρίκα 2-0 (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
18:00: Νιγηρία – Ισλανδία 2-0 (ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)
21:00: Σερβία – Ελβετία 1-2 (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

Σάββατο 23/6
15:00: Βέλγιο – Τυνησία 5-2 (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
18:00: Νότια Κορέα – Μεξικό 1-2 (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)
21:00: Γερμανία – Σουηδία 2-1 (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

Διαγωνισμός Προγνωστικών με έπαθλα αξίας 5000€ – ΠΑΡΤΕ ΜΕΡΟΣ!

Κυριακή 24/6
15:00: Αγγλία – Παναμάς 6-1 (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
18:00: Ιαπωνία – Σενεγάλη 2-2 (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
21:00: Πολωνία – Κολομβία 0-3 (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

Δευτέρα 25/6
17:00: Ουρουγουάη – Ρωσία 3-0 (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
17:00: Σ. Αραβία – Αίγυπτος 2-1 (ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)
21:00: Ισπανία – Μαρόκο 2-2 (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)
21:00: Ιράν – Πορτογαλία 1-1 (ΕΡΤ2 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

Τρίτη 26/6
17:00: Δανία – Γαλλία 0-0 (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
17:00: Αυστραλία – Περού 0-2 (ΕΡΤ2 Fisht Stadium, Σότσι)
21:00: Νιγηρία – Αργεντινή 1-2 (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
21:00: Ισλανδία – Κροατία 1-2 (ΕΡΤ2 Rostov Arena, Ροστόβ)

Τετάρτη 27/6
17:00: Νότια Κορέα – Γερμανία 2-0 (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
17:00: Μεξικό – Σουηδία 0-3 (ΕΡΤ2 Kazan Arena, Καζάν)
21:00: Σερβία – Βραζιλία 0-2 (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
21:00: Ελβετία – Κόστα Ρίκα 2-2 (ΕΡΤ2 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

Πέμπτη 28/6
17:00: Σενεγάλη – Κολομβία 0-1 (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
17:00: Ιαπωνία – Πολωνία 0-1  (ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βολγκογκράντ)
21:00: Αγγλία – Βέλγιο 0-1 (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)
21:00: Παναμάς – Τυνησία 1-2 (ΕΡΤ2 Mordovia Arena, Σαράνσκ)

Ανοίξτε ένα λογαριασμό με τη bet365 σήμερα και λάβετε το 100% Μπόνους σας.

Σάββατο 30/6
17:00: Γαλλία – Αργεντινή 4-3 (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)
21:00: Ουρουγουάη – Πορτογαλία 2-1 (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

Κυριακή 1/7
17:00; Ισπανία – Ρωσία 1-1 (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
21:00: Κροατία – Δανία 1-1 (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

Δευτέρα 2/7
17:00: Βραζιλία – Μεξικό  2-0 (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
21:00: Βέλγιο – Ιαπωνία 2-0 (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)

Τρίτη 3/7
17:00: Σουηδία – Ελβετία 1-0 (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
21:00: Κολομβία – Αγγλία 1-1 (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)

Παρασκευή 6/7
17:00: Ουρουγουάη – Γαλλία 0-2 (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
21:00: Βραζιλία – Βέλγιο 1-2 (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

Σάββατο 7/7
17:00: Σουηδία – Αγγλία 0-2 (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
21:00: Ρωσία – Κροατία 2-2 (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

Τρίτη 10/7
21:00: Γαλλία – Βέλγιο 1-0 (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

Τετάρτη 11/7
21:00: Κροατία – Αγγλία 2-1 (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

Σάββατο 14/7
17:00: Βέλγιο – Αγγλία 2-0 (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

Κυριακή 15/7
18:00: Γαλλία – Κροατία (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

Ανοίξτε ένα λογαριασμό με τη bet365 σήμερα και λάβετε το 100% Μπόνους σας.

Το πρόγραμμα των αγώνων

Από την κλήρωση της Παρασκευής (01/12) προέκυψαν οκτώ όμιλοι των τεσσάρων ομάδων, από τον οποίο οι δυο πρώτοι θα πάρουν και την πρόκριση για τα νοκ άουτ. Τα κριτήρια ισοβαθμίας είναι κατά σειρά: βαθμοί, διαφορά τερμάτων, επίθεση. Πάμε να δούμε το πρόγραμμα του εκάστοτε ομίλου.

Πρώτος όμιλος
1. Ρωσία
2. Σαουδική Αραβία
3. Αίγυπτος
4. Ουρουγουάη

1η αγωνιστική (14-15/06)
Ρωσία – Σαουδική Αραβία (18:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)
Αίγυπτος – Ουρουγουάη (15:00, Central Stadium, Εκατερίνμπουργκ)

2η αγωνιστική (19-20/06)
Ρωσία – Αίγυπτος (21:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Ουρουγουάη – Σαουδική Αραβία (18:00, Rostov Arena, Ροστόφ)

3η αγωνιστική (25/06)
Ουρουγουάη – Ρωσία (17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
Σαουδική Αραβία – Αίγυπτος (17:00, Volgograd Arena, Βόλγκογκραντ)


Δεύτερος όμιλος
1. Πορτογαλία
2. Ισπανία
3. Μαρόκο
4. Ιράν

1η αγωνιστική (15/06)
Μαρόκο – Ιράν (18:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Πορτογαλία – Ισπανία (21:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)

2η αγωνιστική (20/06)
Πορτογαλία – Μαρόκο (15:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)
Ιράν – Ισπανία (21:00, Kazan Arena, Καζάν)

3η αγωνιστική (25/06)
Ιράν – Πορτογαλία (21:00, Mordovia Arena, Σάρανσκ)
Ισπανία – Μαρόκο (21:00, Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)


Τρίτος όμιλος
1. Γαλλία
2. Αυστραλία
3. Περού
4. Δανία

1η αγωνιστική (16/06)
Γαλλία – Αυστραλία (13:00, Kazan Arena, Καζάν)
Περού – Δανία (19:00, Mordovia Arena, Σάρανσκ)

2η αγωνιστική (21/06)
Δανία – Αυστραλία (15:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
Γαλλία – Περού (18:00, Central Stadium, Εκατερίνμπουργκ)

3η αγωνιστική (26/06)
Δανία – Γαλλία (17:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)
Αυστραλία – Περού (17:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)


Τέταρτος όμιλος
1. Αργεντινή
2. Ισλανδία
3. Κροατία
4. Νιγηρία

1η αγωνιστική (16/06)
Αργεντινή – Ισλανδία (16:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)
Κροατία – Νιγηρία (22:00, Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

2η αγωνιστική (21-22/06)
Αργεντινή – Κροατία (21:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
Νιγηρία – Ισλανδία (18:00, Volgograd Arena, Βόλγκογκραντ)

3η αγωνιστική (26/06)
Νιγηρία – Αργεντινή (21:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Ισλανδία – Κροατία (21:00, Rostov Arena, Ροστόφ)


Πέμπτος όμιλος
1. Βραζιλία
2. Ελβετία
3. Κόστα Ρίκα
4. Σερβία

1η αγωνιστική (17/06)
Κόστα Ρίκα – Σερβία (15:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
Βραζιλία – Ελβετία (21:00, Rostov Arena, Ροστόφ)

2η αγωνιστική (22/06)
Βραζιλία – Κόστα Ρίκα (15:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Σερβία – Ελβετία (21:00, Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

3η αγωνιστική (27/06)
Σερβία – Βραζιλία (21:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)
Ελβετία – Κόστα Ρίκα (21:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)


Έκτος όμιλος
1. Γερμανία
2. Μεξικό
3. Σουηδία
4. Ν. Κορέα

1η αγωνιστική (17-18/06)
Γερμανία – Μεξικό (18:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)
Σουηδία – Ν. Κορέα (15:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)

2η αγωνιστική (23/06)
Ν. Κορέα – Μεξικό (18:00, Rostov Arena, Ροστόφ)
Γερμανία – Σουηδία (21:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)

3η αγωνιστική (27/06)
Ν. Κορέα – Γερμανία (17:00, Kazan Arena, Καζάν)
Μεξικό – Σουηδία (17:00, Central Stadium, Εκατερίνμπουργκ)


Έβδομος όμιλος
1. Βέλγιο
2. Παναμάς
3. Τυνησία
4. Αγγλία

1η αγωνιστική (18/06)
Βέλγιο – Παναμάς (18:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)
Τυνησία – Αγγλία (21:00, Volgograd Arena, Βόλγκογκραντ)

2η αγωνιστική (23-24/06)
Βέλγιο – Τυνησία (15:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)
Αγγλία – Παναμάς (15:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)

3η αγωνιστική (28/06)
Αγγλία – Βέλγιο (21:00, Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)
Παναμάς – Τυνησία (21:00, Mordovia Arena, Σάρανσκ)


Όγδοος όμιλος
1. Πολωνία
2. Σενεγάλη
3. Κολομβία
4. Ιαπωνία

1η αγωνιστική (19/06)
Κολομβία – Ιαπωνία (15:00, Mordovia Arena, Σάρανσκ)
Πολωνία – Σενεγάλη (18:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)

2η αγωνιστική (24/06)
Ιαπωνία – Σενεγάλη (18:00, Central Stadium, Εκατερίνμπουργκ)
Πολωνία – Κολομβία (21:00, Kazan Arena, Καζάν)

3η αγωνιστική (28/06)
Ιαπωνία – Πολωνία (17:00, Volgograd Arena, Βόλγκογκραντ)
Σενεγάλη – Κολομβία (17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)

Ανοίξτε ένα λογαριασμό με τη bet365 σήμερα και λάβετε το 100% Μπόνους σας.

Φάση των “16” (30/06-03/07)

1) Γαλλία – Αργεντινή (30/06, 17:00, Kazan Arena, Καζάν)
2) Ουρουγουάη – Πορτογαλία (30/06, 21:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)
3) Ισπανία – Ρωσία (01/07, 17:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)
4) Κροατία – Δανία (01/07, 21:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
5) Βραζιλία – Μεξικό (02/07, 17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
6) Βέλγιο – Ιαπωνία (02/07, 21:00, Rostov Arena, Ροστόφ)
7) Σουηδία – Ελβετία (03/07, 17:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
8) Κολομβία – Αγγλία (03/07, 21:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)

Προημιτελική Φάση (06-07/07)

9) Ουρουγουάη – Γαλλία (06/07, 17:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
10) Βραζιλία – Βέλγιο (06/07, 21:00, Kazan Arena, Καζάν)
11) Σουηδία – Αγγλία (07/07, 17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
12) Ρωσία – Κροατία (07/07, 21:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)

Ημιτελική Φάση (10-11/07)

13) Γαλλία – Βέλγιο (10/07, 21:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
14) Κροατία – Αγγλία (11/07, 21:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)

Μικρός Τελικός (14/07)

Βέλγιο – Αγγλία (17:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)

Τελικός (15/07)

Γαλλία – Κροατία (18:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)

Παίξτε στο Διαγωνισμό Προγνωστικών και κερδίστε έπαθλα αξίας 5000€

*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.

Διάβασε επίσης

A’ Τσεχίας: Αφιέρωμα 2018-2019

Τρεις είναι οι ομάδες που, με βάση τις αποδόσεις, θα διεκδικήσουν τον τίτλο στο πρωτάθλημα της Τσεχίας.
Κορυφαία εταιρία